Ekonomika

HSF System očekává velmi dobrý stavební rok. Letos oslaví 20 let na trhu

Antracit House, sídlo firmy HSF System

Zájem o výstavbu průmyslových objektů nepolevuje ani v roce 2022. Ryze česká společnost HSF System aktuálně vykazuje velmi dobrou zakázkovou naplněnost, pokračuje v zavádění moderních systémů a přijímá nové zaměstnance. V roce 2022 oslaví 20 let na českém stavebním trhu.

„Již na začátku stavebního roku 2022 máme naše roční kapacity vytíženy přibližně na 80 %. Budeme se i nadále věnovat systematické implementaci BIM technologie v interním projekčním oddělení a zavádět další moderní systémy pro řízení stavebních procesů,“ uvádí Jan Hasík, ředitel společnosti HSF System, a dodává: „V roce 2022 nás také čeká kulaté jubileum, protože oslavíme 20 let na českém stavebním trhu.“

Letošní projekty stavební společnosti HSF System se zaměřují zejména na výstavbu průmyslových objektů (skladové a logistické haly), výrobní centra, administrativní prostory nebo stavby občanské vybavenosti. „Rozvoj průmyslových a logistických parků pokračuje ve vysokém tempu také v letošním roce. Uvidíme, jak spuštění nových projektů a jejich jednotlivých fází v roce 2022 zasáhne nestálost a nepředvídatelnost cen stavebních materiálů,“ doplňuje Jan Hasík.

Ostravská stavební společnost HSF System také pokračuje v náboru nových zaměstnanců. „Stále hledáme nové kolegy na pozice stavbyvedoucího, přípraváře realizace projektů a pracovníka cenového oddělení. Potřebujeme také rozšířit i naše jednotlivé montážní týmy, máme zájem zejména o izolatéry, zámečníky nebo klempíře,“ říká Martin Valigura, personální manažer HSF System.

Společnosti HSF System se dlouhodobě daří i na poli stavebních dodavatelů.Poslední zveřejněný Rating stavebních dodavatelů 2020 (RABF), který sestavuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, zařadil HSF System mezi pět nejlepších stavebních společností v Česku. Hodnotilo se celkem 339 stavebních firem.

Společnost HSF System také obdržela v loňském ročníku soutěže Stavba Moravskoslezského kraje dvě čestná uznání za projekty Revitalizace parku u Biskupství a Nové VaV centrum společnosti Ingeteam a. s., které realizovala v Ostravě jako generální dodavatel.

„Věříme, že i letošní rok nám přinese zajímavé stavební zakázky, které potvrdí, že HSF System je předním hráčem na poli stavebnictví v České republice,“ zakončil Jan Hasík.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*