Ekonomika

Nástroj pro řízení stavby nebyl nikdy jednodušší

Systém euroCALC umožní stavební zakázky snadněji oceňovat

Při realizaci stavebních projektů je důležité mít vždy k dispozici aktuální informace, které umožní učinit správná rozhodnutí, efektivně koordinovat spolupráci mezi jednotlivými subjekty a neustále si udržovat dokonalý přehled o všem, co se kolem stavby děje. K tomu už dnes nestačí jen tužka a papír, dokonce ani excelové tabulky. Doba si žádá používat nástroje, které usnadní pracovní procesy ve všech fázích zakázky. 

Máme k dispozici systémy, které poskytují komplexní řešení stavební zakázky včetně přípravy. Systém euroCALC je přímo určený pro tvorbu nabídek a sledování realizace stavebních zakázek. Uživateli výrazně usnadňuje práci a šetří čas, který může věnovat dalším činnostem. Pomáhá s evidencí příležitostí, tvorbou nabídkových rozpočtů a přípravou zakázky, je i nepostradatelným pomocníkem při samotné realizaci stavby včetně průběžného controllingu. V reálném čase poskytuje vždy přesné a spolehlivé informace o aktuálním stavu zakázky.

Snadnější oceňování zakázek

Asi se shodneme na tom, že prvním a nejdůležitějším krokem, jak obstát v konkurenčním boji a vyhrávat v tendrech, je rychlé a precizní zpracování nabídek. Systém euroCALC umožní stavební zakázky snadněji oceňovat. Obsahuje totiž kompletní ceníky prací a materiálů Cenové soustavy ÚRS včetně komerčních variant položek, které jsou pravidelně aktualizované. V této největší online databázi si také můžete ověřit aktuální cenu u více než milionu položek nejen stavebních materiálů.

Do euroCALCu lze také převést (popřípadě vytvořit) také svou vlastní datovou základnu. Pro rychlé sestavování rozpočtů je možné využít již připravené a oceněné skladby ze Stavební knihovny DEK. Slepé rozpočty v excelu pak snadno oceníte pomocí importních šablon. Tím se stává oceňování zakázek a také poptávání a vyhodnocování cenových nabídek od dodavatelů výrazně jednodušší a rychlejší.

euroCALC toho umí mnohem víc

Systém se může pochlubit ještě celou řadou dalších vylepšení a novinek, které pomáhají efektivně řídit stavební zakázky. Je vhodný i pro sběr investičních záměrů a pro koordinaci veřejných zakázek obecně: umí řešit tendry, vícepráce/méněpráce, fakturaci, v neposlední řadě lze pomocí rozhraní API systém propojit s dalšími softwary. Dokáže zpracovávat data v rámci BIM projektu a vytvářet z nich položkový rozpočet. V praxi to znamená, že rozpočtář dokáže pracovat s BIM modelem v IFC formátu. Jeho využíváním získávají nejen stavební firmy, ale například i státní správa, konkurenční výhodu nejen ve výběrových řízeních, ale především při přípravě a řízení realizace zakázek i následné kontrole.

Jednoduché pořízení

Pokud tedy hledáte komplexní řešení, díky kterému budete mít své stavební zakázky ve všech fázích pod kontrolou a vždy správně oceněné, využijte systém euroCALC. Ten lze nyní snadno pořídit formou pronájmu za pouhých 3400 korun měsíčně. Nemusíte řešit velkou vstupní investici, náklady si rozložíte do celého účetního roku. S euroCALC získáte moderní systém odrážející nejnovější trendy. Díky tomu budete pracovat efektivněji a vždy se správnou cenou.

Co euroCALC nabízí za 3400 Kč měsíčně:

  • Jednoduché zpracování rozpočtů, kalkulací nebo tendrů.
  • Dokonalý přehled o projektu.
  • Kompletní ceníky prací a materiálů ÚRS včetně komerčních variant položek.
  • DEK knihovna.
  • BIM rozpočtování.
  • Vždy aktuální verze.
  • Technická podpora.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*