Ekonomika

Zdravé kanceláře pro hybridní fungování práce

Kanceláře pro hybridní fungování práce

Spaceti se spojilo se společností LIKO-S, aby vytvořilo kanceláře pro hybridní fungování práce. Obzvláště v těchto časech získají firmy díky tomuto spojení unikátní nástroj, který jim umožní měnit prostor dle aktuálních potřeb. Vzniknou tak zdravější a flexibilnější kanceláře.

„Potřeba transformace kancelářských prostorů neustále roste. Hlavní synergii spolupráce vidíme v propojení Spaceti datové analytiky a následné implementace změny v kanceláři, kterou řídí LIKO-S. S LIKO-Sem jsme v úzkém kontaktu již několik let. Vážíme si základních rodinných fundamentů, na kterých firma stojí a dlouhodobě se těšíme na spolupráci.“ říká Max Verteletskyi, Co-founder & CEO Spaceti.

Ergonomické pracoviště

Firmy mají dlouhodobě zájem o vytvoření ergonomického pracoviště, které bude efektivní a zdravé. Takové požadavky budou nyní díky partnerství LIKO-S a Spaceti pozvednuty na zcela novou úroveň. Kancelářské prostory se rychle mění, ubývají nebo naopak přibývají a běžné coworkingové prostředí má své limity.

Digitalizace a optimalizace prostředí za pomoci LIKO-S a Spaceti nástrojů, umožní kombinovat potřeby pracovníků na home office, v kancelářích s těmi, kteří se pohybují mezi oběma sférami. Tento nový směr umožní rychle měnit daný prostor dle aktuální situace. Díky našim zkušenostem z tvorby těch nejlepších kanceláří pro nejvýznamnější společnosti po celém světě dokážeme velmi dobře reagovat na potřeby jejich uživatelů. Těm dominuje flexibilita celého prostoru, kvalitní akustika, zdravé ovzduší a propojení se světem venku. Posuvné stěny, akustické materiály, živé stěny, ale i naše interaktivní příčky nabité technologiemi pro videohovory a coworking dovedou přesně takové prostředí zabezpečit.“ vysvětluje Jan Musil, předseda představenstva & CEO LIKO-S, a.s. 

Kanceláře na čekačku

Díky bezdrátovým technologiím od Spaceti si lidé přicházející do práce mohou předem zablokovat pracovní místa, zasedací místnosti nebo dokonce parkování. To vše v reálném čase včetně aktuální obsazenosti nebo kvality ovzduší. Celý systém lze lehce ovládat i z telefonu.

Zmíněná řešení od LIKO-S pak umožňují zmíněné zdravé prostředí vytvořit, a to včetně kompletní změny dispozic v řádu minut díky posuvným stěnám LIKO-Space i modulárním systémům interiérových příček. Kompletně dotykové stěny a panely SMART-i-WALL s nejlepší videokonferenční výbavou na trhu dovedou změnit jakoukoliv zasedačku na futuristické centrum bez hranic. Akustická optimalizace takového prostředí je dnes již samozřejmostí.

Prostřednictvím těchto nástrojů získají korporátní klienti a majitelé nemovitostí přehled nad aktuálním využitím a vytížením jednotlivých pracovních míst, zasedacích místností nebo parkoviště a budou schopni agilněji reagovat na potřeby svých zaměstnanců či zákazníků i v rámci hybridní spolupráce.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*