Infoservis

1. ročník THEPRIME REAL ESTATE GALA

Součástí akce bude vyhlášení výsledků soutěže nejlepších realitních projektů roku 2022 v devíti kategoriích, kde hlavní roli bude hrát udržitelnost, principy ESG a podpora komunit. Výtěžek z galavečera, jehož moderátorem bude Marek Eben a mimo jiné se při něm bude dražit dílo světově proslulého pop-artového umělce Pasty Onera, půjde na pomoc opuštěným dětem a jejich pěstounským rodinám.

Akci pořádá realitní a investiční zpravodajský portál www.theprime.cz a jeho majitel – dlouholetý komentátor dění na realitním a investičním trhu v České republice a v regionu CEE Robert McLean, který je sám již řadu let pěstounem. Uspořádáním galavečera se rozhodl finančně podpořit neziskovou organizaci Rozum a Cit z. s., která se přes 20 let věnuje právě pomoci dětem v pěstounské péči a jejich náhradním rodinám. „ThePrime Real Estate Gala propojí respektované osobnosti českého uměleckého života s nejvýznamnějšími aktéry tuzemského realitního a investičního trhu, aby společně pomohli dobré věci. Vyvrcholením večera bude charitativní aukce díla Pasty Onera, jejíž výtěžek bude věnován neziskové organizaci Rozum a Cit, z.s., stejně jako částka, která se vybere v charitativní tombole. Věřím, že tak zakládáme novou tradici pravidelně se opakujících společenských setkání,“ komentuje Robert McLean.

Součástí galavečera s pestrým programem bude vyhlášení výsledků soutěže realitních projektů roku 2022. „Soutěží, které tím či oním způsobem hodnotí to nejlepší, co se na tuzemském trhu nemovitostí událo, je celá řada. Soutěž v rámci akce ThePrime Real Estate Gala se od nich odlišuje tím, že se soustředí výhradně na aspekty stavitelství budoucnosti: to znamená na udržitelnost, principy ESG a podporu místních lokalit a komunit, v nichž developeři projekty realizují,“ dodává Robert McLean.

Výsledky soutěže v rámci galavečera budou vyhlášeny v 9 kategoriích:

– Nejlepší developerský projekt kanceláří.

– Nejlepší developerský projekt průmyslové nemovitosti.

– Nejlepší developerský projekt bydlení.

– Nejlepší interiérový design.

– Nejlepší sociální/komunitní program na českém realitním trhu.

– Nejlepší realitní agentura.

– Nejlepší agentura kapitálového trhu.

– Nejlepší právnická kancelář v oboru nemovitostí.

– Nejlepší asset manažerská společnost.

O vítězích rozhodne více než 20členná porota, jejímiž členy jsou zástupci realitních agentur, investorů a bank. Projekty do soutěže lze přihlásit prostřednictvím elektronické přihlášky na webové stránce akce (ke stažení zde). Na ní je možné se dozvědět více také o pravidlech a podmínkách soutěže, do níž je uzávěrka přihlášek 20. ledna. Vstupenky na galavečer je možné zakoupit na webu akce zde.

-jik-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*