Infoservis

Baumit Akademie 2021 v on-line přenosu

Vzdělávací program Baumit Akademie věnující se novinkám v oblasti stavebních materiálů, legislativy a moderního projektování nebude chybět ani v roce 2021. Společnost Baumit vyhlašuje další ročník, který však vlivem možných omezení organizace hromadných akcí představí formou on-line přenosu. Ten se uskuteční 10. února 2021 od 9 do 15 hodin a tradičně bohatý program bude také doplněn soutěžemi o hodnotné ceny. 

Nový ročník Baumit Akademie se svými odbornými tématy opět zaměřuje na projektanty, architekty, investory, pracovníky stavebního dozoru, památkové péče, management realizačních firem a odborníky ze stavební praxe. Současný stav s některými omezeními proti šíření koronaviru však vedl organizační tým společnosti Baumit ke změně formy realizace této významné vzdělávací akce. Baumit Akademie se z těchto důvodů přesune do formátu on-line přenosu.

Stejně jako v předešlých ročnících nabídne Baumit Akademie plnohodnotný obsah odborných seminářů ve 30minutových blocích odvysílaných ze studia s odbornými specialisty a doplněných reportážemi ze staveb s ukázkami zmíněných technologií, návštěvou zajímavých realizací k daným tématům, důkazními měřeními a dalšími vstupy. Témata budou následující:

  • Produktové novinky představené v roce 2020 a 2021 – ucelený přehled novinek uvedených v tomto roce a plánovaných v roce příštím ve všech oblastech působení Baumitu – fasády, omítky, potěry, lepidla i betony.
  • Novinky v zateplovacích systémech – zateplení s keramickým obkladem, zajímavé kreativní techniky pro fasádu, nové efektní mozaikové omítky s kousky slídy, revoluční kotvení fasádních desek pomocí lepicích kotev do betonu, kotvení parapetních profilů a jiné.
  • Norma pro tepelnou ochranu budov a také norma pro kotvení zateplovacích systémů a vše podstatné v jejich revizích pro rok 2021 v diskuzích s jejich spolutvůrci.
  • Zateplovací systémy – tipy pro jejich bezchybnou realizaci.
  • Omítkové systémy Baumit Klima a interiérová barva Baumit IonitColor pro zdravé bydlení.
  • Zdravé bydlení z pohledu feng-šuej – seminář specialistky tradičního čínského učení o nastolení harmonie a vyvážené energie v prostoru.
  • Restaurování historických staveb a objektů památkové péče s využitím vápenných omítek Baumit.
  • Nové technologie podlahových skladeb doplněné o novinky systému Baumit Baumacol.
  • BIM (Building Information Modeling) – projektování v praxi, zkušenosti významných projekčních kanceláří a realizačních firem doplněné o přehled všech dalších nástrojů tzv. Baumit Tools.

Každý blok zakončí odpovědi na otázky k daným tématům, které mohou zájemci posílat předem i v den vysílání.

Osobní registrace s benefity

On-line přenos nového ročníku Baumit Akademie bude bezplatný a veřejně dostupný, nicméně včasná osobní on-line registrace zájemce o tento vzdělávací program přináší řadu výhod. Jednou z nich je možnost upozornění na začátek přednášky. Pokud účastník označí při on-line registraci vybraná témata přednášek, bude na ně v den konání upozorněn formou SMS zprávy, a to 10 minut před jejich začátkem. Pouze oficiálně registrovaný účastník této konference může být také hodnocen 1 bodem v projektu Celoživotního vzdělávání ČKAIT.

BLIŽŠÍ INFORMACE A REGISTRACE: www.baumit-akademie.cz

„Baumit Akademie patří již tradičně k nejvýznamnějším akcím naší společnosti. Nejinak tomu bude i v roce 2021. Současná vládní opatření nás motivovala k uvedení tohoto populárního vzdělávacího programu ve zcela nové formě on-line přenosu. Je nám samozřejmě velmi líto, že se nemůžeme potkat s účastníky Baumit Akademie tváří v tvář jako v předešlých letech. Na straně druhé nám virtuální forma prezentace daných témat nabízí i příležitost k některým vylepšením v obsahu a organizaci. Společně tak vstupujeme do nové éry tohoto významného vzdělávacího programu a věřím, že hodnotný obsah bude pro účastníky opět přínosem v získaných odborných znalostech,“ řekl Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r. o.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*