Infoservis

Baumit Akademie v novém i soutěž Fasáda roku

„Přichystali jsme pro Vás na rok 2023 nový formát celoročního vzdělávání v podobě oblíbené Baumit Akademie. Připravíme Vás na všechna úskalí stavební sezóny a přidáme ještě něco navíc. V letošním roce proběhne také jubilejní 20. ročník soutěže Fasáda roku, do níž můžete přihlásit svoje soutěžní realizace do konce ledna,“ říká Ing. arch. Karel Kladívko, creative design manager Baumit.

Vzdělávací systém Baumit Akademie: Přednášky na témata, která chcete slyšet

Vážení obchodní partneři a příznivci stavebnictví, rádi bychom Vás pozvali na semináře Baumit Akademie s letošními odbornými tématy napříč všemi našimi produkty a systémy z oblasti fasád, omítek, potěrů a lepidel. Z letošních novinek jsme sestavili čtyři tematicky zaměřené seminární dny ušité na míru jednotlivým zákaznickým skupinám – projektantům, architektům a investorům, ale také realizačním firmám. Všichni účastníci si ze semináře mohou odnést certifikát o způsobilosti k provádění kontaktních zateplovacích systémů Baumit. Vedle veřejných seminářů Vám nabízíme možnost sestavit si odborný seminář na míru.

Těšíme se na Vás na Baumit Akademii v Kompetenčním centru v Brandýse nad Labem i v logistických centrech Modřice a Dětmarovice.

Přihlásit se

Jubilejní 20. ročník soutěže Fasáda roku je vyhlášen!

Jste nadšeni při pohledu na svoje dílo v oblasti fasád? Pak neváhejte! Máte jedinečnou příležitost přihlásit svůj projekt do soutěže Fasáda roku 2023! Odměnou Vám bude nejen uznání a peněžní prémie, ale především cena v podobě jedinečné umělecké sošky Fasádea!
Podmínky přijetí Vaší přihlášky do soutěže Fasáda roku 2023

•             Použití materiálů Baumit při realizaci fasády

•             Realizace projektu na území České republiky

•             Ukončení stavby v období od 1. 1. 2021 do 31. 1. 2023

Fasáda roku 2023 je otevřena pro všechny zájemce z řad realizátorů, architektů a majitelů firem. Cílem soutěže je vyhodnotit kreativně a kvalitně realizované stavby z hlediska fasádního pláště.

Soutěž je vyhlášena ve čtyřech kategoriích:

•             Novostavba objektu určeného k bydlení (RD a BD)

•             Novostavba nebytového objektu

•             Rekonstrukce

•             Rekonstrukce historického objektu

Přihlášky do soutěže zašlete nejpozději do 31. 1. 2023.

Přihlásit stavební dílo

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*