Infoservis

Baumit informuje

Lednové týdny jsou zde a to věstí, že se blíží další ročník Baumit Akademie, našeho vzdělávacího programu pro celou odbornou veřejnost. Covidu navzdory vám v únoru a březnu představíme novinky a trendy z oblasti stavebních materiálů v osmi termínech.

Baumit Akademie

Zažijte budoucnost výběru fasád

Odborná konference Baumit Akademie už pomyslně klepe na dveře a termíny se začínají plnit. Aby ne, máme pro Vás připraveny Baumit novinky nejen z oblasti stavebních materiálů, ale podíváme se i na konkrétní stavební postupy, např. rychlost a efektivnost v případě použití nastřelovací lepicí kotvy Baumit StarTrack X1, a nezapomeneme ani na oblast moderního projektování. O přípravě a programovém obsahu nového ročníku Vám přinášíme rozhovor s Ing. Václavem Nevšímalem, vedoucím produktového managementu společnosti Baumit, který bude zároveň moderátorem Baumit Akademie ve všech krajských městech. Přihlaste se již nyní na Baumit Akademii, která je součástí programu celoživotního vzdělávání členů ČKA a ČKAIT, a vstupte do nové stavební sezóny pravou nohou.

Baumit PerlaFine

Klenot mezi štuky

Když se řekne štuková omítka, každý z nás si představí něco trochu jiného. Někdo vidí prodejní regál plný pytlů štuku, který si odebírají spokojení omítkáři. Někdo vidí potřebu snadného zpracování a točení, aby za sebou nechal co nejvíce metrů čtverečních za den. A někdo vidí krásné povrchy s pravidelnou strukturou a skvělý design stěn a stropu. Řešením pro to vše je jeden z nejprodávanějších štuků na českém trhu –⁠ Baumit PerlaFine. Exkluzivní jemný povrch s pravidelnou strukturou a zrnitostí 0,3 mm, vysoká paropropustnost a použití pod všechny běžné druhy interiérových nátěrů, to jsou jen základní rysy tohoto štuku. Přesvědčte se sami díky široké distribuční síti obchodních partnerů, kde je pro Vás Baumit PerlaFine k dispozici. Ten výsledný pohled stojí za to!

Soutěž s výrobky Baumit Baumacol

Kdo pojede v květnu na závody formule do Monaka?

Zapojte se ještě dnes do soutěže pro realizační firmy a vyhrajte hlavní cenu, a to jeden z dvaceti zájezdů na závody formule 1 – Velkou cenu Monaka, nebo cenu měsíční v podobě nářadí Hilti pro profesionály v celkové hodnotě 50 000 Kč pro deset výherců. Ale pozor, čas se krátí a soutěž uzavíráme na konci února. Stačí jen zaslat prodejní doklad o nákupu některého z produktů Baumit Baumacol – lepidel na obklady, spárovacích hmot, hydroizolací, tmelů nebo příslušenství. Za každých 1000 Kč vč. DPH získáte jeden los do osudí. Více o soutěži na www.baumacol.cz.

Nové kompetenční centrum Baumit přivítá první zákazníky už v červnu

V areálu jednoho z logistických center společnosti, v Brandýse nad Labem, roste nová výjimečná stavba – administrativní budova s kompetenčním a školicím centrem pro zákazníky. Už brzy bude našim zákazníkům i investorům k dispozici maximální komfort při výběru fasády, ucelených stavebních systémů či povrchových úprav a realizačním firmám příjemný prostor pro teoretická i praktická školení. Těšíme se, že Vás už zanedlouho budeme moci přivítat v dalším Baumit Life studiu, kde navíc budete mít možnost zažít také virtuální realitu na vlastní kůži.

Cenový list 2022

Nový způsob prezentace cen

V letošním roce vydáváme s ohledem na turbulentní vývoj cen v uplynulém období nový typ dokumentu – Cenový list. Kromě standardního katalogu, na který jste zvyklí a ve kterém vždy v březnu přinášíme všechny novinky a informace o produktech, systémech, technologiích a kampaních, bude na našich stránkách k dispozici také jednoduchý, útlý dokument s aktuálními cenami s názvem Cenový list.

Pozor, katalog letos ceny neobsahuje a je více než pravděpodobné, že Cenový list se bude v průběhu roku měnit.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*