Infoservis

Baumit: Přijďte zažít budoucnost

Naše zkušenosti ukazují na fakt, že zákazník si v některých případech obtížně představí výslednou kombinaci zvoleného barevného odstínu nebo kreativní techniky na fasádě. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli proces výběru materiálu přenést nově také do prostředí 3D virtuální reality. Přijďte si vyzkoušet virtuální realitu a vstupte do světa téměř neomezených možností v kombinaci odstínů barev a kreativních fasádních povrchů s cílem vytvoření finálního ztvárnění například rodinného domu ještě před jeho renovací nebo stavbou.

Baumit IonitColor

Unikátní interiérová barva Baumit IonitColor vytváří prostředí s násobně vyšším množstvím vzdušných iontů, které blahodárně působí na lidské zdraví. Nejnovější vědecká studie provedená ve Fraunhofer Institutu potvrzuje, že v prostředí vymalovaném barvou IonitColor klesá množství aerosolů, které mohou nést virovou nálož, o 60 %. To v období zvýšeného výskytu nárůstu množství virových onemocnění může hrát významnou roli pro zdraví nás všech.

Lepidla Baumit Baumacol

Volba správné lepicí hmoty je otázkou pečlivého výběru, a to v závislosti na oblasti použití, účelu daného prostoru, druhu obkladového prvku a podmínek okolí. Z tohoto důvodu Vám Baumit nabízí široké spektrum lepidel Baumacol, která jsou zároveň součástí systémových a certifikovaných řešení, od čistě interiérového lepidla Basic po vysoce flexibilní lepidlo FlexTop (k dispozici i v malém balení – 5 kg kbelík), určené i pro náročné aplikace v exteriéru. Pro vytápěné podlahy je ideálním řešením lepicí hmota FlexUni, velkoformátové prvky snadno přilepíte pomocí rychletuhnoucího lepidla FlexTop Speed. A nakonec lahůdka pro všechny fajnšmekry: k lepení mramorových či mozaikových dlažeb je nejvhodnější použít lepidlo s bílým cementem FlexTop White.

Systémové řešení Baumit

Nadešel čas zbavit fasádu Vašeho domu plísní a řas? Inspirujte se nedávno realizovanou obnovou fasády, kde investor přistoupil ke kompletní obnově a očištění povrchu od mikroorganismů s použitím sanačního přípravku Baumit FungoFluid. Jako finální nátěr byla použita prémiová fasádní barva Baumit StarColor s Drypor efektem a se zvýšeným obsahem biocidů.

Různé druhy znečištění domu nemusí být při použití doporučených Baumit výrobků důvodem k závažným obavám. Předpokladem je však důsledná péče a pravidelná kontrola fasády. Odměnou Vám pak bude, že budete mít dům s nejhezčí fasádou v ulici.

Zdroj: Baumit

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*