Infoservis

Čištění součástek pomocí ekologických mycích stolů

Mycí stůl MEWA Bio-Circle je k dostání v praktickém servisu pronájmu. Zákazníci mají na výběr z modelů MEWA Bio-Circle Mini GT (s kolečky) a MEWA Bio-Circle Maxi GT (s volitelnými kolečky)

V dílnách nebo výrobnách je biologické čištění nástrojů a kovových dílů nejlepší alternativou k běžným studeným čističům. Ty jsou silně cítit a obsahují nebezpečné látky, které bývají zdravotně i ekologicky závadné. Společnost MEWA zde jako poskytovatel služeb nabízí ideální řešení v podobě mnohostranně využitelných mycích stolů  MEWA Bio-Circle.

Biologické čištění zajišťují přírodní mikroorganismy

Systém MEWA Bio-Circle pracuje s čisticí kapalinou na vodní bázi, která neobsahuje žádná toxická a vysoce hořlavá rozpouštědla. Nečistoty na nástrojích nebo kovových dílech jsou efektivně odstraněny šetrným způsobem a bez škodlivých chemických výparů. Při čištění se používají přírodní mikroorganismy, které rozkládají tuky, maziva a oleje.

Mycí stůl lze použít všude tam, kde je potřeba bezpečně a ekologicky vyčistit silně znečištěné nástroje. MEWA Bio-Circle najde uplatnění dokonce i v potravinářském průmyslu, například pokud jde o odstraňování organických sloučenin jako je cukr.

Praktický servis údržby pro bezproblémové využívání

Bezpečnost je vždy na prvním místě. Zaručuje ji také správné používání mycího stolu a jeho pravidelná údržba, která zahrnuje doplňování čisticí kapaliny, výměnu filtru a opotřebovaných dílů. Servis zajišťuje i smlouva o poskytování služeb MEWA s praktickým systémem údržby. Ta se provádí pravidelně, v dohodnutých intervalech, každé čtyři nebo osm týdnů. Vadné díly jsou obvykle vyměněny do 24 hodin.

„Po podpisu smlouvy pracovník servisu MEWA dodá a nainstaluje požadovaný mycí stůl a poté se staráme o jeho pravidelnou údržbu. Aby byl MEWA Bio-Circle ještě ekologičtější, testujeme v současné době ve zkušební fázi nový opakovaně využitelný filtr. Ten by se pak měl po úspěšném zkušebním procesu používat u zákazníků MEWA po celé Evropě,“ vysvětluje Daniel Krause, projektový manažer a specialista odpovědný za oblast čištění dílů ve společnosti MEWA.

Technické údaje k MEWA BIO-CIRCLE Maxi GT a MEWA BIO-CIRCLE Mini GT:

Oblast využití: dílny, průmysl, výroba, potravinářský průmysl

  • Na výběr je ze dvou modelů: BIO-CIRCLE Maxi GT 811 x 520 mm (pracovní plocha), volitelná kolečka. BIO- CIRCLE Mini GT 700 x 480 mm (pracovní plocha), standardní kolečka.
  • Hmotnost: 45 kg (BIO-CIRCLE Mini GT), 55 kg (BIO-CIRCLE Maxi GT)
  • Nosnost: 100 kg (Mini GT), 250 kg (Maxi GT)
  • Max. obsah: 100 litrů
  • Spotřeba energie: cca 700 W
  • Výkon čerpadla: 40 W/380 l/h
  • Teplota: nastavení z výroby na cca 41 °C
  • Provozní teplota: 15-48 °C

-red-

Klíčová slova:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*