Infoservis

Co všechno dnes umí český sádrokarton? Vyberte nejlepší realizaci!


Právě v těchto dnech se široké veřejnosti otevírá možnost hlasovat v soutěži Rigips Trophy 2018. O vítězství se letos uchází celkem 44 nominovaných projektů!
Rigips Trophy je národní kolo mezinárodní soutěže Saint-Gobain Gyproc Trophy, jejímž cílem je podpořit umění, dovednost a kvalitu práce realizačních firem z oblasti suché vnitřní výstavby. Soutěž se otevírá jednou za dva roky a zúčastnit se jí mohou i architekti a projektanti.
„Soutěž dokazuje, že suchá vnitřní výstavba dává kreativnímu vyjádření srovnatelné možnosti jako jiné stavební postupy,“ vysvětluje Simona Skrbková, ze společnosti Rigips. „Hlavní je nápad a precizní provedení, které využívá unikátních vlastností materiálu.“
Podmínkou účasti v soutěži je realizace na území ČR od března 2016 do srpna 2017 včetně, která využívá materiály Rigips a dodržuje předepsaná pravidla montáže a aplikační návody.
Soutěžící se utkají ve čtyřech kategoriích: Společenská, kulturní, sportovní a školská zařízení (15 nominací), Rodinné a bytové domy (14), Obchodní prostory (10) a Hotely a casina (5). Každý hlasující může podpořit celkem tři projekty.
Výherci obdrží ceny v hodnotě 50 000 Kč (1. místo), 30 000 Kč (2. místo) a 20 000 Kč (3. místo), které budou ze 60 % tvořeny finanční odměnou a ze 40 % pracovním nářadím, oblečením a odbornou literaturou z nabídky Rigips podle vlastního výběru. Vítězové také postoupí do mezinárodního kola soutěže Saint-Gobain Gypsum International Trophy 2018.
Hlasování se můžete zúčastnit na tomto odkazu: www.rigips.cz/rigips-trophy-2018

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*