Infoservis

Dveře v nové vzorkovně

Společnost MASONITE, největší výrobce interiérových dveří v ČR, otevřela první vzorkovou prodejnu v Praze. Ve vzorkovně jsou prioritně představovány všechny novinky a celá šíře sortimentu výrobního závodu. Návštěvníci mohou očekávat kompletní poradenství, servis, zaměření dveří a zajištění montáže.

 MASONITE nabízí více než 1 500 druhů dveří v různých povrchových úpravách, dekorech a provedení. Online konfigurátor dveří je k dispozici na webu www.masonite.cz/konfigurator.
„Koncept vzorkové prodejny postavený na spolupráci s partnery byl zahájen v Praze. V horizontu tří let bude rozšířen do všech krajských měst v ČR a následně také na Slovensku, které považujeme za společný trh“, komentuje situaci Ing. Pavel Šatný, MBA, generální ředitel MASONITE CZ spol. s r.o.
První showroom najdete na adrese Českomoravská 183, Praha 9 (objekt Sykora Home). V objektu získá inspiraci pro kompletní vybavení interiéru jak investor, tak architekt nebo designer. V budově jsou umístěny také studia kuchyní, koupelen, sedacích souprav, audio i video systémů, světel, schodiště i finských saun.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*