Infoservis

Inovace ze Slavkova zaujaly designové nadšence v Londýně i Praze

Česká rodinná firma LIKO-S ze Slavkova u Brna, která letos představila mediálně úspěšnou první živou halu na světě LIKO-Vo, se 19. září zúčastnila dvou významných veletrhů a uvedla inovativní a designová řešení pro moderní kanceláře.

V rámci velmi zdařile české expozice pod názvem United Crafts of Bohemia na veletrhu London Design Fair představila novou verzi chytré multimediální stěny SMART-i-WALL, která do expozice přitahovala velké množství návštěvníků a profesně zaujala především tvůrčí architekty a designéry.

V tu stejnou chvíli v Praze LIKO-S představil revoluční akustické budky na konferenci TechoCon o budoucnosti kancelářských prostorů. Tyto mikrokanceláře jsou jedinečné svojí konstrukcí, která je na kolečkách a umožňuje snadné přemístění nebo dokonce i modulární rozšíření v případě potřeby větší zasedačky.

„Obě inovace z naší dílny upoutaly velkou pozornost návštěvníků. Dlouhodobě se snažíme vytvářet řešení, která usnadní a zpříjemní život v kanceláři díky technologiím, flexibilitě a akustice. Naše nové budky všechny tyto záměry kombinují, dokonce si díky integrované dotykové obrazovce a softwaru můžete svoji zasedačku jednoduše rezervovat a mít pod kontrolou vnitřní podmínky jako množství CO2 a vzdušnou vlhkost.“ uvedl Jan Musil, místopředseda představenstva společnosti.

LONDON DESIGN FAIR je velmi významnou událostí a vystavují na něm vždy špičky z oboru průmyslového designu. Účast vystavovatelů je také samozřejmě otázkou prestiže, která se k tomuto veletrhu váže. Akci navštívily téměř tři desítky tisíc profesionálů z kreativní komunity.

Mezinárodní konference TechoCon je každoroční událostí zaměřující se na člověka a jeho potřeby při práci v kanceláři. Svou programovou náplní spojuje přednášky významných odborníků a přednášejících z velkých korporací s vystavovateli z oboru.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*