Infoservis

Kdo má nejkrásnější fasádu v Evropě?

Ze všech Baumit zemí jsme vybrali ty nejlepší fasády, které se letos utkají v evropské soutěži s názvem Life Challenge, která vznikla jako nadstavba úspěšné tuzemské soutěže Fasáda roku. Od 7. února do 15. dubna zahajujeme veřejné hlasování, kde si i Vy můžete vybrat svého favorita na vítěze. Slavnostní vyhlášení soutěže se bude konat 14. května ve španělské Valencii.

„Novou stavební sezónu zahajujeme optimisticky, těšíme se na spoustu nových fasád, které budou krášlit naše města či vesnice a dělat náš život pestřejším. Výjimečné fasády dělají zruční fasádníci, přijďte se naučit něco z nejnovějších trendů na Baumit Akademii, tentokrát pojatou prakticky,“ říká Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit.

Vezměte to pěkně od podlahy

Požadavky kladené na rychlost a kvalitu realizace podlah dnes doprovázejí téměř každou stavbu a právě v této oblasti se na nás můžete spolehnout a přijít si k nám pro inspiraci. Jsme lídrem v oblasti suchých litých potěrů, a to především díky dlouholetým zkušenostem, kvalitním výrobkům a spolehlivému servisu. Baumit Alpha 2000 a Baumit Alpha 3000 jsou součástí široké distribuční sítě stavebnin a ihned mohou být dodány i na vaši stavbu.

  • Samonivelační efekt ulehčuje práci a šetří čas.
  • Ideální rovinná podlaha bez nutnosti broušení.
  • Objemově stálý materiál bez prasklin a deformací.
  • Pro všechny druhy podlahových krytin.
  • Klasický rodinný dům zrealizovaný za pár hodin.

Baumit Akademie PRAXE

Letošní Baumit Akademie PRAXE je zaměřena na všechny realizační firmy a řemeslníky pracující ve stavebnictví. Kromě teoretického pohledu na aktuální produktové řady se všichni mohou zapojit i do praktických ukázek činností s vybranými stavebními materiály s možností vyzkoušet si kvalitu výrobků Baumit na vlastní kůži.

Vyberte si, zda jsou pro Vás lepší středy určené pro fasádníky, nebo čtvrtky pro omítkáře, podlaháře a obkladače. Po absolvování akademie získají účastníci certifikát a protokol o zaškolení. Praxe je nejlepší učitelka – věděl to již Marcus Tullius Cicero.

Neváhejte se přihlásit, těšíme se na Vás!

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*