Infoservis

Komfortní online služba pro moderní technické vybavení budov

Velkoplošná animace pro odbornou oblast čerpadlové techniky je obzvláště poutavá. V přehledné hlavní navigaci se nachází i další čtyři odborné oblasti, jakož i informace o společnosti

Nový design a přehledná struktura – tak vypadají nové webové stránky společnosti Taconova. Poutavé obrázky dělají pro uživatele z internetové prezentace vizuální zážitek, přičemž praktické funkce usnadňují orientaci. Na známé adrese www.taconova.com najdou projektanti a instalační firmy jen na několik kliknutí všechny důležité informace o pěti odborných oblastech: hydraulické vyvažování, plošné vytápění, systémová technika, armaturní a čerpadlová technika. Tímto způsobem vyjadřuje společnost Taconova i na internetu myšlenku servisu a pohodlí.

iRoof je difuzně otevřený systém polyuretanových PIR panelů (desky z tvrdé polyuretanové pěny s vylepšenými tepelněizolačními vlastnostmi), který zajistí vysokou kvalitu vnitřního prostředí a konstrukci bez tepelných i akustických mostů. Nadkrokevní izolace iRoof zabraňuje přehřívání interiéru v letním období a úniku tepla v zimě. Pozitivní ekologické bilance dosahuje již po první topné sezóně.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*