Infoservis

MASONITE na veletrhu FOR ARCH s novými dekory

MASONITE, největší český výrobce dveří s tradicí již od roku 1960, představí na veletrhu FOR ARCH (18. – 22. září, PVA Letňany Praha) nové druhy prosklení, tmavé i světlé dekory, které imitují svým 3D povrchem reálnou strukturu dřeva. Technické poradenství návštěvníkům vysvětlí 5 zásad při výběru vstupních dveří do bytu a také možnosti individuální kombinace vlastností speciálních dveří.

V hale č. 2 na stánku A 10 mohou zájemci vidět desítky modelů dveří ve světlých, šedých, tmavých i barevných tónech, horizontálních a vertikálních dřevodekorech s různými možnostmi prosklení. Plastická 3D povrchová struktura vytváří dojem reálného dřevěného povrchu, ale přitom je povrch dveří velmi odolný proti poškrábání, proražení a voděodolný.
Bezfalcové dveře, které neruší design místnosti žádnými hranami a viditelnými panty, budou také součástí výstavy.
S techniky se bude možné poradit o tom, jaké speciální vlastnosti dveří jsou potřebné pro vstupní dveře nebo místnosti s náročnějším provozem. Individuální sestavení bezpečnostních, protipožárních, kouřotěsných, protihlukových, voděodolných požadavků, včetně designu, bude možné přímo na stánku v online konfigurátoru dveří.
Pokud máte zájem si sjednat na veletrhu schůzku, kontaktujte společnost MASONITE na czechinfo@masonite.com.

Bezfalcové dveře MASONITE ALU IV v povrchové laminátové úpravě CPL deluxe dub přírodní s horizontální strukturou

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*