Infoservis

Mezinárodní studentská soutěž

ISOVER vyhlásil zadání dalšího ročníku Mezinárodní studentské soutěže v návrhu Multi-Komfortního domu Isover 2018. Studenti, kteří se umístí na prvních třech místech, dostanou kromě finanční odměny 40 000 Kč, 30 000 Kč a 20 000 Kč i možnost reprezentovat ČR na mezinárodním finále, které se bude konat 15. – 18. května 2018 v Dubaji.
Finále studentské soutěže MCH_Astana 2016
Finále studentské soutěže MCH – Astana 2016
Soutěž je určena studentům architektury a stavebního inženýrství z vysokých škol ve všech zemích, kde ISOVER působí. Účastníky mohou být jednotlivci nebo až tříčlenné týmy a každý smí do národního kola soutěže přihlásit pouze jeden projekt v jedné zemi.
Letošní zadání cílí na rozvojovou multikulturní oblast v Dubaji. Studie bude zahrnovat návrh polyfunkční zástavby korelující s místní tradicí a reagovat na současné trendy udržitelnosti.
„Soutěž Multi-Komfortní dům ISOVER mi dala výjimečnou příležitost porovnat moje schopnosti architekta v mezinárodním měřítku. Hodnocení úrovně architektury není jednoduché, ale velmi inspirativní bylo porovnání grafického prezentování projektů napříč soutěžícími. Mnoho nově vzniklých přátelství držíme s kolegy dodnes a dokonce se občas i navštívíme.  Díky soutěži jsem navázal spolupráci s Isoverem a nakonec i dostal nabídku pracovní pozice,“ říká Ing. arch. Josef Hoffmann, spoluautor českých vítězných projektů z let 2015 a 2016.
Bližší informace o soutěži jsou k dispozici na http://www.isover.cz/aktuality/mezinarodni-studentska-soutez-2018 a na mezinárodních stránkách k soutěži www.isover-students.com, kde zájemci najdou přehledné informace i o předešlých ročnících soutěže.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*