Infoservis

MILWAUKEE® přináší revoluci v tradičním ručním broušení

Společnost Milwaukee Tool pokračuje v revoluci tesařského a stavebního průmyslu novými řešeními. Nová subkompaktní bodová vibrační bruska M12 FUEL™ nabízí profesionálním řemeslníkům prostředky pro přípravu a instalaci materiálu na staveništi.

Subkompaktní bodová vibrační bruska M12 FUEL™ poskytuje výkon, který umožňuje odstraňovat materiál až 2× rychleji než tradiční ruční brusná řešení na trhu. Její orbitální brusný pohyb s přesnou rychlostí zabraňuje vzniku škrábanců a rýh a zanechává povrchovou úpravu připravenou na moření. Kompaktní bruska na detaily s pětiúhelníkovou podložkou umožňuje nekompromisní přístupnost do rohů a pěnová podložka, která je součástí balení, optimalizuje nástroj pro profily a kontury, čímž zvyšuje přesnost odstraňování materiálu.

Bruska je navíc vybavena LED osvětlením pro lepší viditelnost, spouštěčem s proměnlivou rychlostí a čtyřmi různými režimy rychlosti, které umožňují nastavit tu správnou pro různé typy materiálů. Subkompaktní Bodová bruska M12 FUEL™ byla vybavena tlačítkem lock-on pro větší pohodlí při delší práci, její kompaktní rozměry umožňují efektivní zavěšení na opasek s nářadím. Subkompaktní bodová bruska M12 FUEL™ je vybavena suchým zipem, který uživateli umožňují rychlou změnu mezi různými typy zrnitosti.

Společnost Milwaukee Tool současně představuje nové síťové brusné papíry, které jsou kompatibilní exkluzivně se subkompaktní bodovou bruskou M12 FUEL™. Síťové brusné papíry Milwaukee jsou navrženy se síťovinou POWERGRID™ odolnou proti roztržení a odolným nylonovým podkladem pro maximální odolnost proti ostrým hranám a rohům. Tyto papíry vydrží až 12x déle než standardní brusné papíry a jsou potaženy ostrými řeznými zrny pro rychlejší odstranění materiálu a bezchybný povrch. Standardní brusné papíry jsou náchylné k zanášení, avšak otevřená vazba brusných papírů Milwaukee Mesh umožňuje uživatelům je vyklepat, vysát, vyfoukat nebo opláchnout, což zabraňuje hromadění materiálu po opakovaném použití a také delší životnost.

Nová subkompaktní bodová vibrační bruska M12 FUEL™ se připojuje k akumulátorovému systému M12™, největšímu subkompaktnímu systému na trhu, který se zaměřuje na špičkovou odolnost a výkon v těch nejtěsnějších prostorách. V současné době se systém M12™ skládá z více než 100 řešení.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*