Infoservis

Několik tipů na materiály, které urychlují a zefektivňují stavební práce

Postupné otevírání společnosti klade i na stavebnictví vysoké požadavky ohledně produktivity. A proto jsme pro Vás připravili několik tipů na materiály, které urychlují a zefektivňují stavební práce, ať se jedná o novostavby, rekonstrukce, či finální povrchy suché výstavby. Bonusem je zpráva o nových baleních na drobné opravy pro profesionály i zručné kutily, říká Ing. Tomáš Korecký, Ph.D. produktový manažer SOMS, Baumit, s.r.o.

Tenkovrstvé omítky Baumit Multi

Omítky Baumit Multi pro použití v interiéru i exteriéru se vyznačují vysokou přídržností, pevností i pružností. Jsou tedy vhodné nejen na tepelněizolační omítky, ale i pro renovace fasád poškozených trhlinami. Ucelenou řadu tenkovrstvých omítek Baumit MultiWhite, MultiFine a MultiRenova lze díky jejich vysoké paropropustnosti využít i jako finální vrstvu sanačních omítek a nahradit tím nesystémové řešení typu lepidlo + perlinka + štuk.

Sádrové omítky Baumit Ratio

Sádrové omítky jsou trendem současnosti, a to zejména pro často požadované hladké povrchy v interiéru. Ze sádrových omítek řady Baumit Ratio, které je možné aplikovat ručně i strojově, si vybere každý. Výhodou pro zpracovatele je jejich aplikovatelnost v jedné pracovní směně bez časových prodlev, výborná objemová stálost během zrání, a tím i eliminace trhlin. Vyberte si mezi klasickou omítkou, lehčenou s hladkým povrchem či se štukovým povrchem.

Samonivelační stěrky Baumit Nivello

Samonivelační podlahové stěrky Baumit Nivello jsou určeny k vyrovnání podlahových povrchů před pokládáním jakékoliv nášlapné vrstvy. Mají jedinečné vlastnosti, které oceníte nejen během zpracování, ale také při zhodnocení výsledných povrchů.

  • Baumit Nivello Quattro – nejprodávanější stěrka na českém trhu, oblast použití včetně možnosti vložení podlahového vytápění přímo do vrstvy stěrky.
  • Baumit Nivello 10 – díky rychlému vysychání ideální k pokládce finální podlahoviny již druhý den po realizaci stěrky.
  • Baumit Nivello 30 – vysokopevnostní stěrka pro náročnější realizace.
  • Baumit Nivello 50 – vhodná i na specifické podklady typu dřevovláknitých desek, OSB nebo dřevěných podlah; určená pro interiér i exteriér.

Podívejte se na nový design kbelíků Baumit

V letošním roce přicházíme s novou podobou balení našich výrobků, které svým vzhledem potěší nejen obchodníky po umístění do regálů v prodejnách, ale i koncového odběratele svým obsahem. V celoplošně potištěných kbelících naleznete výrobky pro drobné opravy podlahových systémů a stěn.

Výhod nového balení je hned několik: atraktivní design a na obalu umístěné symboly pro snazší výběr produktu a jednoduchý ilustrační postup prací, díky němuž bude zpracování našich výrobků pro zpracovatele potěšením!

Baumit Baumacol Preciso

Potřebujete vyrovnat podlahu či stěnu? S výrobkem Baumit Baumacol Preciso se Vám to povede dokonale. Tato vyrovnávací malta je vhodná pro plošné nebo lokální opravy v tloušťce od 2 do 30 mm. Hodí se pro vyrovnání a opravy vnitřních i venkovních povrchů, zároveň je vhodná také pro provádění spádových vrstev. Zvolit můžete i variantu Baumit Baumacol Preciso Speed, která je již po čtyřech hodinách pochozí a připravená pro pokládku dalších vrstev již po cca 24 hodinách.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*