Infoservis

Nová generace aplikací Quido od Baumitu

Připravili jsme pro Vás novou generaci aplikací, které Vám pomohou řešit potřeby na stavbě. Jednotlivé aplikace jsou velice intuitivní a navzájem propojené. Uvědomujeme si důležitost a progresi on-line světa, ctíme a respektujeme tradici kamenných prodejen. Naším cílem je oba světy propojit a poskytnout všem zákaznickým skupinám radost při realizaci stavebních prací, říká Vladimír Franc, business development manager společnosti Baumit.

Baumit Quido Shop

Představujeme Vám unikátní webový portál Baumit Quido Shop, který je komplexním a spolehlivým průvodcem pro výběr a nákup stavebních materiálů Baumit. Užijte si on-line nákup z pohodlí domova a my Vám vše přivezeme na zadanou adresu nebo máte i možnost vyzvednutí ve zvolené prodejně stavebnin.

A pokud si nyní nakoupíte produkty Baumacol pro lepení obkladů a dlažeb, můžete navíc vyhrát čtyřkolku CFMOTO Gladiator X450! Šanci na výhru má každý!

Baumit Quido Kalkulátor

Představujeme Vám novou generaci Baumit Quido Kalkulátoru pro vytváření kalkulací a přehledu materiálového složení.

Fasáda: zateplení fasády, obnova fasády, povrchové úpravy, omítky sanační a pro památkovou péči, vnější omítky

Interiér: Baumit IONIT – zdravé bydlení, vnitřní omítky, potěry a samonivelační podlahové stěrky, lepení dlažeb a obkladů, omítky sanační a pro památkovou péči

Exteriér a hrubá stavba: balkonové konstrukce, betony, lepení dlažeb a obkladů, sanace betonu, zdění obvodových stěn a příček

Velkou předností Baumit Quido Kalkulátoru je intuitivní a jednoduché ovládání s výsledným přehledným výčtem produktů nebo celých stavebních systémů. Baumit Quido Kalkulátor je praktickým pomocníkem pro stanovení množství stavebního materiálu a jeho výsledné ceny.

Baumit Quido Vizualizace

Vyzkoušejte naši aplikaci Baumit Quido Vizualizace, která Vám umožní:

  • inspirovat se v předem připravených referenčních projektech – stačí si vybrat ten, který je Vašemu domu nejvíce podobný, a následně již libovolně zkoušet a kombinovat barevné odstíny,
  • vyzkoušet si různé kombinace barevných odstínů a kreativních textur přímo na fotografii vašeho domu.

Baumit Quido Vzorky

Aplikace Baumit Quido Vzorky Vám umožní objednání fyzických vzorků fasády z pohodlí Vašeho domova. Vyberte si, co potřebujete:

  • fasádní barvu (pro aplikaci na stávající omítku),
  • fasádní probarvenou omítku (omítka ve zvoleném barevném odstínu, struktuře a zrnitosti pro aplikaci na fasádu),
  • fasádní mozaikovou omítku (nejčastěji používaná na sokly).

Prodejní cena jednoho vzorku včetně poštovného, balného a DPH je 363 Kč. Vzorky vám dle přání dodáme na desce nebo ve kbelíku.

Baumit Quido Creative

Vaše fasáda může mít nekonečné množství ztvárnění. Už dávno není jen škrábaná a rýhovaná, tvářící se jako beton, plech či dřevo. Můžete kartáčovat, škrábat, špachtlovat, válečkovat, zatírat nebo používat různé šablony.

Popusťte uzdu své fantazii, inspirujte se v Baumit Quido Creative a vytvořte si svou originální a jedinečnou fasádu.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*