Infoservis

Nová pálená taška Tondach V11

Střešní taška V11 Anthrazit vytváří architektonický prvek, který se integruje do celkového vzhledu budovy

Novou pálenou tašku Tondach V11 nelze přehlédnout. Unikátní tvar, zdokonalené funkce, působivá barevná škála Anthrazit, Basalt a Titanium. Dokonale vyjadřuje nadčasový design, aniž by slevila z tradičních předností pálené tašky.

Společnost Wienerberger pokračuje v designovém trendu, který jsme zaznamenali již na taškách Figaro a Stodo. Nová pálená taška Tondach V11 se začne prodávat v České republice v polovině roku. Vše pod sloganem: Tvoříme design pro budoucnost.

Design na střeše

Unikátní pálená taška Tondach vychází vstříc ctitelům designu. Pro splnění jejich snů učinil první krok Tondach, když zadal designovému studiu F. A. Porsche zcela nové řešení tradiční pálené tašky, řešení, které osloví i budoucí generace. Výsledkem je pálená taška Tondach V11, s unikátním tvarem v elegantních odstínech černé – Anthrazit, Basalt a Titanium.

Mnohá ocenění

Již v roce premiéry sklidila taška V11 mezinárodní ohlas v podobě ocenění evropských soutěží designu. Jedinečný tvar optimalizuje odtok dešťové vody a rozehrává na střeše nekonečně proměnlivou hru odrazů denního světla. Střešní taška V11 je čistý design: architektonický prvek, který zapadá do budovy, aniž by hrál hlavní roli. Unikátní tvar „V“ je významným designovým prvkem, zatímco číslo „11“ vyznačuje počet tašek, které jsou potřebné pro položení 1 m2 střešní krytiny.

Technické informace
Celková šířka [mm]: 272
Celková délka [mm]: 480
Hmotnost 1ks [kg]: 4,3
Krycí délka [mm]: 365–395
Krycí šířka [mm]: 233
Potřeba 1 m² [ks]: 10,9 – 11,8
Pokrytí z jedné palety [m²]: do 22
Hmotnost 1 m² [kg]: od 46,7
Počet v balíčku [ks]: 5
Počet na paletě [ks]: 240
Hmotnost 1 palety [kg]: 1057
Bezpečný sklon [°]: 30
Minimální sklon [°]: 20
Návrhář: Studio F. A. Porsche
Výrobce: Wienerberger Austria GmbH
Vývoj: 2019

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*