Infoservis

Nové logo společnosti Rigips

Na českém trhu působíme od roku 1991 a za tu dobu jsme se stali lídrem v oblasti suché výstavby. Každý den děláme maximum pro to, abychom našim zákazníkům přinesli bezpečná, kvalitní a inovativní řešení. A právě díky našemu odhodlání jsme se stali spolehlivým partnerem jak pro velké a malé stavební firmy, tak i pro koncové zákazníky.

Dnes neměníme pouze logo. S uvedením nové vizuální identity přicházíme i s jasnou misí, která dokonale vystihuje, co děláme a proč to děláme.

„V Rigipsu vyrábíme a dodáváme výkonná, moderní a udržitelná řešení v oboru suché výstavby. Taková, která lidem pomáhají zajistit pohodlné a zdravé bydlení a zároveň jsou šetrná k planetě.“

S novým rokem přichází i nová stránka „O nás“, na které se dozvíte více o naší marketingové strategii. Kromě toho připravujeme i více obsahu o udržitelnosti, která je naší strategii blízká.

Naše nové logo vychází z těch starých…

Ikonické barvy jsme zachovali, abychom nenarušili rozpoznatelnost značky. Složité grafické symboly jsme zaměnili za jednoduché moderní tvary, které ilustrují Modrou akustickou desku a Habito® H v pohybu. Tento tvar kosodelníku se pro nás nyní stává ikonickým.

Písmo je inspirované fontem Saint-Gobain Gotham a má za úkol posílit sounáležitost se skupinou. Naše nové logo nyní harmonizuje s logy skupiny, je jednoduché, čisté, moderní a blízké zákazníkovi.

Vizuální identita se mění, naše podstata zůstává.

-jik-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*