Infoservis

Novinky na veletrhu AquaTHERM v Nitře

Největší odborný mezinárodní veletrh na Slovensku zaměřený na technické zařízení budov, 22. ročník AquaTHERM Nitra se bude konat od 7. do 10. února 2023 na národním výstavišti Agrokomplex Nitra. Mezi více jak 200 vystavovateli se představí také česká společnost KORADO, přední světový výrobce ocelových otopných těles, která zde bude každý den v hale M1 prezentovat své produkty a novinky v oblasti vytápění a větrání.

Jediná akce zaměřená výhradně na technické zařízení budov – vytápění, ventilace, klimatizace, měřící a regulační technika, sanita i obnovitelné zdroje – to je AquaTHERM Nitra. 22. ročník veletrhu je naplánován na začátek února 2023 a po několikaleté pauze se očekává rekordní účast návštěvníků i vystavovatelů. Ti představí to nejlepší, co obor TZB přináší pro profesionály i koncové zákazníky.

„Na našem stánku budeme prezentovat radiátor VKM8, který má univerzální řešení připojení, dále speciální radiátor COMBI VK, který jsme opětovně zařadili do sortimentu,“ láká k návštěvě Lucie Kašová ze společnosti KORADO.

Návštěvníci budou mít možnost seznámit se také s řadou zajímavých informací a produktových novinek, které si společnost KORADO připravila. „Jako příklad mohu uvést novou centrální větrací jednotku vhodnou pro školy a velké budovy. Předvedeme, ale také jak jednoduchá může být díky vyměnitelné čelní desce modernizace starého deskového radiátoru RADIK. Máme zkušenost, že lidé dnes zvažují nejen praktické, ale i komfortní a designové otázky vytápění. Stále častěji se zaměřují také na otázku ekologie. Pro každého klienta a každý prostor se ale může hodit jiné řešení,“ dodává Lucie Kašová.

Veletrh je příležitostí, jak objevit v současnosti nabízený široký sortiment a poradit se s odborníky o vhodnosti jednotlivých prvků pro dům či byt. Vstup je při online registraci zdarma.

Více informací na www.korado.cz.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*