Infoservis

Podlahová konzola získala prestižní iF Design Award

Společnost Panasonic získala ocenění iF Design Award 2019 za podlahovou klimatizační konzolu řady Z. Cenu iF Design, kterou uděluje International Forum Design, oceňuje vynikající design napříč výrobci a odvětvími. Porotci u produktů zohledňují celou řadu kritérií včetně vlivu na životní prostředí, funkčnost či vzhled.

Podlahová konzola Panasonic řady Z, která nabízí stylovou alternativu k tradičním radiátorům, získala prestižní ocenění díky pozitivnímu enviromentálnímu dopadu, modernímu vzhledu, chytrému ovládání a technologii Nanoe X.

Jednotka v bílém provedení esteticky doplňuje moderní interiéry a svým kompaktním provedením (600 x 750 x 207 mm) je ideální i pro menší obytné prostory, kde může být namontována přímo na podlahu, pod okno nebo částečně zapuštěna do výklenku ve zdi.

S využitím chladiva R32 konzola dosahuje vyšší účinnosti než s chladivem R410A a díky vysokému energetickému výkonu v třídě A ++ / A ++ může efektivně pracovat v režimu topení až do -15 °C a v režimu chlazení do +43 °C. Chladivo R32 se navíc snadno recykluje, má nulový dopad na ozónovou vrstvu a o 75 % menší dopad na GWP (potenciál globálního oteplování), což snižuje uhlíkovou stopu budovy.

Konzola poskytuje uživateli rovněž mimořádný komfort díky homogenní difuzi vzduchu vertikálním a horizontálním výfukem. Hladina hluku konzoly dosahuje v tichém režimu hladiny 20 dB(a) (odpovídá šepotu).
Čištění vzduchu obstarává pokročilá technologii Nanoe X. Ta je 10x výkonnější než předcházející generace Nanoe a jako dokáže z ovzduší eliminovat pyly, bakterie, viry a poradí si i se silným tabákovým kouřem.

Majitelé konzoly mají na ovládání k dispozici infračervený dálkový ovladač nebo aplikaci Panasonic AC Controller, která umožňuje dálkově ovládat až 20 vnitřních jednotek na jednom místě. Uživatelé mohou sledovat spotřebu energie a obsluhovat specifické funkce každé jednotky z libovolného chytrého zařízení se systémy iOS nebo Android.


Konzola Panasonic je k dispozici ve čtyřech provedeních: 2,5 kW (CS-Z25UFEAW), 3,5 kW (CS-Z35UFEAW) a 5 kW (CS-Z50UFEAW) pro multi i single split a 2 kW (CS-MZ20UFEA) pro multi split

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*