Infoservis

Přihlašte svou fasádu do soutěže

Je to neuvěřitelné, soutěž Fasáda roku bude slavit v příštím roce 20 let. Neváhejte přihlásit své zdařilé objekty a pojďme společně oslavit jubilejní soutěžní ročník. A jelikož je naše motto „Nápady s budoucností“, rádi bychom Vás rádi pozvali i do nového Kompetenčního centra na semináře Baumit Akademie, kde vám všechny své nápady představíme, říká Ing. Martin Omelka manažer pro klíčové zákazníky, průmysl a export společnosti Baumit.

Jubilejní 20. ročník soutěže: Fasáda roku je vyhlášen!

Jste nadšeni z pohledu na fasádu svého domu? Pak máte jedinečnou možnost přihlásit právě tento svůj projekt do soutěže Fasáda roku 2023, ve které je odměnou nejen 50 000 korun, ale také cena v podobě umělecké sošky Fasádea.

Pokud jste využili při realizaci své fasády materiály Baumit, dokončili jste ji na území České republiky v roce 2021, 2022 nebo plánujete její dokončení nejpozději v lednu 2023, pak rozhodně neváhejte s vyplněním elektronické přihlášky do této soutěže. Fasáda roku je veřejná soutěž, jejímž cílem je vyhodnotit kvalitně a zdařile realizované stavby z hlediska fasádního pláště. Podrobné podmínky soutěže obsahují její přesná pravidla.

Soutěž je vyhlášena ve čtyřech kategoriích:

Novostavba objektu určeného k bydlení (RD a BD)

Novostavba nebytového objektu

Rekonstrukce

Rekonstrukce historického objektu

Přihlášky do soutěže jsou přijímány pouze v elektronické formě vyplněním formuláře nejpozději do 31. 1. 2023.

Přihlásit stavební dílo

Samonivelační potěry Baumit Alpha –⁠ jistota pochozího podkladu po 24 hodinách

Chcete vědět, jak snadno a rychle zhotovit dokonale rovnou podlahu? Pomocí litých podlahových potěrů Baumit Alpha je to možné téměř na každé stavbě. Díky samonivelačnímu efektu značně šetří čas při výstavbě a výsledný povrch je ideálně rovný, bez nutnosti broušení. Potěry Baumit Alpha jsou vhodné pod všechny druhy podlahových krytin, v případě kombinace potěru s podlahovým vytápěním je otopný systém maximálně efektivní.

Kontaktní můstky a penetrace Baumit –⁠ univerzální a spolehlivá „kotva“

Poměrně velká část stavebních činností, ať už zaměřených na stěny, podlahy, či stropy, vyžaduje kvalitní přípravu podkladu. Právě k tomu jsou určeny různé typy penetračních nátěrů, případně aplikace tzv. kontaktních můstků. Kontaktní můstky jsou základní nátěry s obsahem plniva/kameniva, které nejen sjednocují vlastnosti podkladu co do savosti, ale výrazně zlepšují přídržnost následujících vrstev, případně tvoří účinnou adhezi na hladkém nebo nesavém povrchu. Patřičné přípravě povrchu stěn, podlah i stropů před nanášením dalších vrstev se velmi vyplatí věnovat odpovídající pozornost, protože v opačném případě se může stavební realizace investorovi významně prodražit následnými opravami.

Baumit Baumacol –⁠ realizace obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru

Balkon, terasa, podlaha s podlahovým vytápěním nebo jen renovace starých obkladů? V rámci systému Baumit Baumacol nabízíme kompletní řadu výrobků od přípravy podkladu přes vyrovnávací hmoty, hydroizolační stěrky, lepicí malty až po spárovací hmoty. A aby byly všechny tyto produkty kompatibilní a zaručovaly dlouhou životnost konstrukce, máme celé skladby odzkoušené státním zkušebním ústavem, kde byly vystaveny těm nejpřísnějším podmínkám. S Baumacolem zajistíte své stavbě spolehlivost, trvanlivost a dlouholetou životnost.

18. října 2022

Kompetenční centrum Baumit

Průmyslová 1841, Brandýs nad Labem

Pomůžeme vám najít cestu k metodě projektování BIM a objevit její praktický přínos. Těšíme se na setkání s vámi na našem semináři.

Program

9:00–10:00 BIM metoda projektování

(Ing. arch. Rostislav Mareš)

Společně nalezneme odpovědi na otázky, Co je BIM a proč potřebujeme?

Seznámíme se s platnou legislativou a ukážeme si výhody projektování v BIM

Zmíníme výhody této metody v celém průběhu stavby včetně facility managementu

10:15–11:15 Baumit Tools

(Ing. arch. Karel Kladívko)

Provedeme Vás praktickým využitím pluginů Baumit Tools

Ukážeme Vám přednosti využití on-line verze pro jednoduché definování skladeb

Zodpovíme Vaše dotazy a naučíme Vás Baumit BIM nástroje používat

11:15–12:30 Virtuální realita

(Leoš Kubíček)

Představíme Vám aplikace pro vizualizace fasád a produktový trénink s využitím VR

Virtuální realita jako součást technických procesů

Využití VR v metodě projektování BIM

Přihlásit se na webinář

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*