Infoservis

Pro zdravé vnitřní klima

S ohledem na aktuální vývoj koronavirové epidemie jsme pro vás připravili zvýhodněnou nabídku interiérové barvy IonitColor pro zdravé vnitřní klima. „Ti z vás, kteří rádi soutěží, se mohou zapojit do soutěže pro realizační firmy s výrobky Baumit Baumacol a v případě výhry zažít atmosféru formule 1 přímo na okruhu v Monaku! O všech aktuálních novinkách se dočtete v našem newsletteru,“ říká Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit.

„Zítřek patří těm, co ho slyší přicházet.“
David Bowie, britský zpěvák.

Baumit IonitColor je vysoce kvalitní minerální barva pro interiéry zlepšující vnitřní klima tvorbou zdraví prospěšných záporných iontů ve vzduchu. Je vysoce paropropustná, se zvýšenou kryvostí, bez konzervačních látek a certifikovaná podle ekologického certifikátu E.L.F.

Využijte nyní akce 2 + 1 kbelík navíc na balení o velikosti 14 l a odstín bílá 0018 Bianca. Akce trvá od 5. 3. do 31. 3. 2021!

Povrchové úpravy, Zateplovací systémy, Vnější omítky, Sanace a renovace & památková péče, Zdravé bydlení, Finální povrchy, Vnitřní omítky, Obklady a dlažby, Podlahy, Hrubá stavba a Zákaznický servis – to jsou hlavní části, které Vám přináší Ceník 2021. Usnadní vám orientaci v produktech Baumit a možnostech jejich použití. K podrobným informacím o každém výrobku získáte také přehled o novinkách, jež přinášíme, trendech, které udáváme, a o výjimečných vlastnostech výrobků a systémových řešení Baumit, jimiž pomáháme vytvářet zdravé, energeticky úsporné a krásné bydlení.

Nový ceník

Zapojte se ještě dnes do soutěže pro realizační firmy a vyhrajte hlavní cenu, a to jeden z dvaceti zájezdů na závody formule 1 – Velkou cenu Monaka, nebo cenu měsíční. Každý měsíc vylosujeme deset výherců nářadí Hilti pro profesionály v celkové hodnotě 50 000 Kč. Stačí jen zaslat prodejní doklad o nákupu některého z produktů Baumit Baumacol – lepidel na obklady, spárovacích hmot, hydroizolací, tmelů nebo příslušenství. Za každých 1 000 Kč vč. DPH získáte jeden los do osudí. Nářadí zařazené do soutěže budeme každý měsíc měnit. A navíc jsme pro každého, kdo nakoupí produkty Baumacol za více než 1000 Kč vč. DPH, připravili okamžitou výhru v podobě osvěžení přímo v prodejně stavebnin – plechovku kolového nápoje Baumacola. Více o soutěži na www.baumacol.cz.

Efekt bílé fasády je stejně úchvatný jako efekt fasád v barevných odstínech. Z nekonečných možností bílých tónů jsme vybrali 12 nejkrásnějších a spojili je do unikátní barevné kolekce – od hvězdné bílé po bílou slonovinu, od opálové po ledovou bílou. Tak vznikla paleta 12 odstínů bílé Baumit. Zvolte si z nových pečlivě vybraných tónů a dejte svému projektu nadčasový vzhled, jako vždy v osvědčené vysoké kvalitě Baumit. Všech 12 odstínů bílé je dostupných v omítkách Baumit StarTop, Baumit CreativTop a Baumit SilikonTop a ve fasádních barvách Baumit StarColor a Baumit SilikonColor.

Shades of White – 12 jedinečných odstínů bílé

Víte, že při dodání komplexní skladby systémových prvků ETICS Baumit (tj. lepicí a stěrková hmota, tepelný izolant, hmoždinky, sklotextilní síťovina, pomocné nárožní a připojovací profily, základní nátěr a fasádní omítka) poskytujeme nad rámec zákonných požadavků prodlouženou záruku na ETICS v celkové délce 60 měsíců? Tato naše prodloužená záruka respektuje znění evropské technické legislativy a také navazujících dokumentů Cechu pro zateplování budov ČR. Platí pro všechny Baumit zateplovací systémy.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*