Infoservis

S certifikací TOP EMPLOYER

Skupina Saint-Gobain v České republice již podruhé úspěšně prošla mezinárodní certifikací Top Employers Institute.
SG TopEmployer 2017 webslider
Saint-Gobain je v České republice významným zaměstnavatelem, ve 14 výrobních závodech a navazujících  manažerských a obchodních pozicích zaměstnává více než 4000 pracovníků. Velice dbáme na péči o zaměstnance a jejich rozvoj, což certifikace Top Employer již podruhé potvrdila. Museli jsme projít náročným hodnocením, které nás prověřilo po všech stránkách. Jsem velice hrdý na to, že jsme tuto certifikaci, v České republice jako jedni z mála, získali a potvrdili tak své postavení výjimečného a zodpovědného zaměstnavatele,“ říká personální ředitel Saint-Gobain Robert Kudrna.
Pravidelný roční výzkum realizovaný mezinárodně respektovaným institutem Top Employers Institute identifikuje nejlepší zaměstnavatele po celém světě. Zejména hodnotí výjimečné zaměstnanecké podmínky, rozvoj lidských zdrojů, hledání nových talentů na všech úrovních organizace, stejně tak optimalizaci všech personálních procesů a zaměstnanecké benefity. Saint-Gobain je v České republice jednou ze sedmi firem, kterým se podařilo touto certifikací pro rok 2017 úspěšně projít.
Skupina Saint-Gobain získala jako globální lídr na trzích udržitelného bydlení také ocenění Top EmployerEurope a Global.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*