Infoservis

Saint-Gobain Fórum online: Krize bydlení

V úterý 23. 2. 2021 od 10:00 hodin vás zveme na online konferenci Saint-Gobain Fórum 2021. 

Téma: Krize bydlení – Bude v Česku kde bydlet?

V Česku chybí byty. Jen v Praze jde zhruba o 20 tisíc, v Brně je to pak podobné a povolování nových staveb nijak nezrychluje, ba naopak. Tyto problémy se pak logicky projeví na cenách nemovitostí, které jen v metropoli stouply u rezidenčního bydlení za posledních pět let skoro na dvojnásobek. Další krajská města na tom nejsou o moc lépe.

Co může aktuální situaci změnit? Má Česko vůbec nějakou koncepci bydlení? A jakou roli by v ní mělo sehrát tzv. družstevní nebo nájemní bydlení? Na to se zeptáme na dalším Saint-Gobain Fóru 2021.

Diskutovat budeme o plánované koncepci bydlení, dostupném bydlení v Praze, výhodách i nevýhodách družstevního bydlení, výhledu developerů a zprostředkujeme i názor zástupce realitního trhu.

Vysíláním pro architekty, projektanty a další profesionály z oboru stavebnictví vás provede moderátorka a novinářka Michala Hergetová.

Pozvání na akci přijali:

  • Jana Hanzlíková –náměstkyně pro řízení sekce bydlení a sociálního začleňování, MMR,
  • Hana Kordová – Marvanová – radní hlavního města Prahy,
  • Lukáš Kovanda – hlavní ekonom Trinity Bank,
  • Tomáš Kadeřábek – ředitel Asociace developerů,
  • Miloš Hutník – divize Weber, Saint-Gobain Construction Products CZ

V reportážích dále vystoupí hosté – Jan Hrubý, generální ředitel společnosti RE/MAX ČR, a Martin Hanák – ředitel sekce metodiky Svazu českých a moravských bytových družstev.

Ke sledování vás zve výrobce stavebních materiálů, společnost Saint-Gobain a její divize Weber. Diskutovat můžete i vy v online chatu.

Registrace zde

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*