Infoservis

Souhra oběhového čerpadla a Smartphone

V přehledné aplikaci eLink-App může být přímo na dotykové obrazovce nastaveno devět křivek proporcionálního tlaku a konstantního tlaku pro TacoFlow2 eLink

Jen pomocí efektivního oběhového čerpadla lze topit tak, že se opravdu ušetří energie. Neméně důležitá je možnost přizpůsobit nastavení oběhového čerpadla ideálně na existující topný systém a také možnost pravidelné kontroly provozních parametrů. Taconova  proto vyvinula chytré řešení: S vysoce efektivním oběhovým čerpadlem TacoFlow2 eLink a vhodnou aplikací je možné bezdrátové nastavení a načtení čerpadla a zároveň protokolování naměřených hodnot.

Pomocí aplikace eLink App (dostupná pro Android a iOS) a vysoce efektivního oběhového čerpadla TacoFlow2 eLink učinila Taconova krok k chytré technice pro budovy. Přes Bluetooth se čerpadlo spojí s graficky sympatickou a intuitivně ovladatelnou aplikací a tím učiní instalatérovi práci obzvláště komfortní. Řízení, načtení, rozčlenění, protokolování, ukládání, e-mailování a mnoho dalších pracovních kroků může být pohodlně provedeno odborníkem zcela bezdrátově.

Inteligentní spojení pro více komfortu

Je-li aktivován mód eLink a oběhové čerpadlo je spojeno s aplikací, nabízejí se instalatérovi četné možnosti. Na ploše aplikace lze provést veškerá nastavení čerpadel přímo na dotykové obrazovce. Tak se může nastavit přes spojení eLink devět křivek proporcionálního tlaku a konstantního tlaku, což umožňuje jemné přizpůsobení topného režimu. Jako další módy jsou k dispozici konstantní počet otáček a funkce ActiveADAPT.

Posledně jmenovaná funkce se stará o vysokou energetickou efektivitu tím, že přizpůsobí výkon čerpadla automaticky požadavkům topného systému. Ve zvoleném módu lze hodnoty přizpůsobit jednoduše a bezdrátově. Provedená nastavení a aktuální bod provozu oběhového čerpadla jsou exportovány do přehledné zprávy, takže instalatér může stav zařízení dokumentovat a sledovat.

Vysoce výkonné oběhové čerpadlo

Vedle chytrého provozu s aplikací může být čerpadlo TacoFlow2 eLink použito také v analogovém módu. I pak přesvědčí svými možnostmi nastavení: Rychlost lze regulovat bezstupňově, kromě toho existuje volba mezi dvěma křivkami konstantního tlaku a proporcionálního tlaku. Jako všechna oběhová čerpadla se i TacoFlow2 eLink vyznačuje bezpečným, spolehlivým a energeticky efektivním provozem.

Díky dvojité izolaci není potřeba uzemnění, funkce „Auto-unlock“ a automatická funkce odvzdušnění se postarají o dodatečnou bezpečnost. S dopravními výškami 6 m a 7 m, maximálním objemovým proudem 4,4 m³/h a teplotami od 2 °C do 110 °C se TacoFlow2 eLink používá v topeních s jednou trubkou a dvěma trubkami, v podlahových topeních a také v solárních zařízeních.
 TacoFlow2 eLink se používá v topeních s jednou trubkou a dvěma trubkami, v podlahových topeních a také v solárních zařízeních. Lze jej komfortně řídit přes aplikaci eLink-App

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*