Infoservis

Soutěž Rekonstrukční výzva společnosti RIGIPS zná vítěze

Rekonstrukční výzva zná své výherce. První tři soutěžící vyhrávají sádrokarton nové generace v celkové hodnotě 175 000 korun.

Porota společnosti RIGIPS vybrala nejzajímavější projekty v soutěži Rekonstrukční výzva. První výherce získává vysokopevnostní sádrokarton nové generace Habito H s příslušenstvím v hodnotě 100 000 korun, druhý za 50 000 korun a třetí za 25 000 korun. Dalších 20 zajímavých projektů bude odměněno asistencí RIGIPS projektanta, který bezplatně poradí s modernizací obytných prostor. Tyto oceněné naleznete zde.

Porota složená ze čtyř zástupců společnosti RIGIPS vybrala s přihlédnutím k hlasování veřejnosti na webu www.rekonstrukcnivyzva.cz tři nejzajímavější projekty. Výhercem celé soutěže se stává Petr Jahelka z Ondřejova, který přestavuje půdu na obytné prostory. Když dům před 18 lety se ženou koupili, byl v neobyvatelném stavu. Hypotéky byly skoro nedosažitelné, a proto se rozhodli pro rekonstrukci svépomocí. Sami si zobytnili přízemí. Letos dospěli k rozhodnutí vyměnit střešní krytinu a s tím spojit zateplení a zobytnění podkroví. Více informací o jeho projektu naleznete ZDE.

Druhým oceněným projektem je kompletní rekonstrukce bytu Jakuba Laštovičky v Hořovicích. Ten se se svou manželkou rozhodl zrekonstruovat celý byt. Důvodem rekonstrukce jsou především hnijící umakartové stěny v koupelně a kuchyni. Jelikož mají několikaměsíční dcerku, je žití v tomto bytě o zdraví. Podrobné informace o projektu se dozvíte ZDE.

A třetím oceněným projektem je rekonstrukce stodoly Jana Erbena v Branžeži. Ten se svojí manželkou žije už šest let v obytném voze a jelikož čekají miminko, rozhodli se zrekonstruovat stodolu. Navíc jim imponuje přírodní typ bydlení a na svůj nový dům, kam chtějí přivést i svého potomka se moc těší. Více informací o projektu ZDE.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*