Infoservis

Společnost OHL ŽS mění svůj název a sídlo

Nové sídlo společnosti v brněnském Areálu Slatina

Od 1. října 2021 působí společnost OHL ŽS, a.s., pod novým obchodním jménem OHLA ŽS, a.s. Změna názvu a sídla společnosti je formálním zakončením zdařilého procesu zavádění nové korporátní identity, kterou mateřská společnost Obrascón Huarte Lain, S.A., představila v červenci letošního roku u příležitosti 110. výročí své existence.

Nová identita Skupiny OHLA odkazuje na dlouholetou tradici této významné mezinárodní stavební entity, současně reprezentuje finanční zapojení rodiny Amodiů a symbolizuje začátek nové fáze rozvoje a pokroku. Jedním z pilířů nové etapy OHLA je důraz na ochranu životního prostředí a jeho udržitelnost.

Přesun sídla společnosti OHLA ŽS, a.s. do budovy GREEN BUILDING II v Areálu Slatina na adrese Tuřanka 1554/115b, 627 00 Brno, postavené na základě multioborového environmentálního přístupu, s tímto pilířem plně koresponduje. „Materiálově a technicky vyspělé kanceláře s minimální možnou celkovou uhlíkovou stopou přináší jednak vysoký komfort našim zaměstnancům a jednak udržitelná řešení. Odpovědnost k okolnímu světu je v dnešní době nejen nevyhnutelná, ale v dlouhodobém horizontu také ekonomická,“ uvádí generální ředitel společnosti OHLA ŽS, a.s., Ing. Roman Kocúrek.

Nové korporátní logo vyjadřuje posun směrem k nové budoucnosti a k další etapě růstu, rovnováhu mezi racionálním a technickým světem, mezi humánním světem a životním prostředím. Právě akvamarínově zelená jako barva světového oceánu představuje soulad s přírodou. Tmavě modrá pak symbolizuje tradici a důvěru.

„Kompletní změna korporátní identity se dotkla celé řady činností společnosti, firemní dokumentace, internetových stránek a také projektů v terénu, které nesou naše logo. Akci takového formátu nelze realizovat ze dne na den, například označení více než stovky právě probíhajících staveb podle nového vizuálního stylu bude ještě chvíli trvat. Nicméně jsem rád, že první etapu završenou zápisem našeho nového jména OHLA ŽS, a.s., do obchodního rejstříku můžeme považovat za zdárně ukončenou,“ dodává generální ředitel společnosti Kocúrek.

Tisková zpráva

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*