Infoservis

Stavební pouzdra bez obložek

Konstrukce stavebního pouzdra AKTIVE KOMFORT

V oblasti dveřních systémů se stále více prosazují jednoduché linie a minimalistický vzhled. Tomu odpovídá i trend skrytých zárubní bez vnějších viditelných obložek, který se uplatňuje i v případě stavebních pouzder pro zasouvací dveře.

Typickým zástupcem bezobložkového stavebního pouzdra je pouzdro AKTIVE. „Konstrukce stavebního pouzdra AKTIVE je připravena tak, aby vytvářela pevnou hranu průchozího otvoru, ale přitom zůstala skryta pod finální povrchovou úpravou stěny, tedy výmalbou tapetou či obkladem,“ popisuje Petr Paksi obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, jediného výrobce stavebních pouzder v České republice.

Svařované stavební pouzdro AKTIVE je dostupné v jednokřídlé variantě STANDARD, i dvoukřídlé KOMFORT, a to v maximální atypické výšce 2 700 mm. V případě varianty KOMFORT se jedná o sestavu dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou, kdy je každé z pouzder určeno pro jedny dveře vysouvající se do středu proti sobě. Stavební pouzdro AKTIVE je určeno na dokončenou tloušťku příčky 125 a 150 mm, která může být zděná i SDK.

Stavební pouzdro AKTIVE STANDARD

Více na www.japcz.cz.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*