Infoservis

Swietelsky postavil a již dokončuje předání 222 bytů v Dolních Chabrech

Pražská část Dolní Chabry – Beranov

Pražská část Dolní Chabry – Beranov se rozrostla o osm čtyřpodlažních bytových domů s 222 byty a jedním ateliérem, které pro developera Star Group dokončila po dvou letech intenzivní práce společnost SWIETELSKY stavební. Součástí projektu je i komunitní centrum a vylepšení dopravního napojení lokality, včetně křižovatky v Ústecké ulici a „západního připojení“ do ulice K Ládví.

Ve dvou etapách označených jako F a G zde firma postavila osm bytových domů s podzemními garážemi pro 238 automobilů a 18 motocyklů. Do měsíce ukončí ještě venkovní úpravy a do konce roku komunitní centrum. Stavba je umístěna na pozemku severně od ulice K Beranovu a doplňuje výstavbu předchozích etap A až E.

„Projekt Chabry splňuje vysoké požadavky na vybavení, nápaditý design i využití moderních technologií. Proto si cením toho, že celou dobu držíme termíny a vysokou kvalitu,“ uvedl Miroslav Kliment, ředitel oblasti Střední Čechy, závodu Pozemní stavby Střed, SWIETELSKY stavební.

Šlo už o šestou a sedmou etapu rozsáhlého projektu. V těch předchozích zde firma SWIETELSKY stavební pro stejného developera od prosince 2013 postavila již 398 bytů, nákupní centrum, mateřskou školu, cyklostezku i dětské hřiště. V této části Prahy 8 má přibýt téměř tisíc bytů, navazujících na zástavbu poblíž přírodního parku Čimického a Drahanského údolí.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*