Infoservis

Taconova se zajímavými novinkami na veletrhu ISH 2019

Taconova, podnik specializovaný na montážní a inovativní řešení v oblasti techniky pro budovy, prezentuje i v tomto roce na veletrhu ISH 2019 ve Frankfurtu nad Mohanem mnoho trumfů z různých oblastí. Firma Taconova představí v hale 9.0, stánek D58, nejen mnoho promyšlených inovací z oblastí techniky armatur, topení a systémové techniky, ale i vysoce efektivní produktové novinky z nejmladšího segmentu, čerpadlové techniky.

Ať už jde o podlahové vytápění, hydraulické vyvažování nebo bytové předávací stanice – ve všech oblastech mohou návštěvníci veletrhu ISH u stánku Taconova ve dnech 11. – 15. března objevovat inovativní novinky.

Těžištěm jsou v tomto roce vysoce efektivní oběhová čerpadla. Zatímco se již stávající sortiment čerpadel prezentuje pod novým názvem a v atraktivním novém obalu, očekávají návštěvníci na stánku Taconova doplňkově nová čerpadla s inteligentními funkcemi a zajímavými charakteristikami. Od klasického topení přes solární ohřev až po cirkulaci teplé vody – pro každý systém má Taconova v nabídce inteligentní řešení. Čerpadla se vyznačují především vysokým technickým standardem a přesvědčivou účinností.

Návštěvníci veletrhu mohou na stánku rovněž objevovat progresivní produkty a novinky pro hydraulické vyvažování a centrální ohřev pitné vody v principu průtoku, které se hodí pro všechny druhy budov – od rodinných domů až po výškové budovy. V oblasti rozdělovací techniky prezentuje Taconova s produktem TacoSys Pro rozvaděč topných okruhů, který vyhovuje nejvyšším nárokům na moderní rozdělovací techniku a umožňuje pomocí dvou inovativních komponentů dodatečný komfort.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*