Infoservis

Ucelený systém hygieny

Sanela reaguje na změny trhu a jeho potřeby a připravila inovativní výrobek. V tomto roce úspěšně zahájila výrobu dávkovačů dezinfekce. „Ale již na počátku bylo rozhodnuto, že nechceme nabídnout pouze dávkovač jako takový. Plánovali jsme, že se tento dávkovač stane v budoucnu součástí ucelených systémů řízené hygieny,“ říká spolumajitel značky Sanela Pavel Rybka. 

Proto nyní značka představuje nový výrobek v této oblasti SLKT 04. Jedná se o sestavu turniketu, termo-vizuální kamery a bezdotykového dávkovače dezinfekce. Tento sofistikovaný a kompaktní přístroj slouží k tomu, aby zamezil vstupu do určité části budovy osobě, která má zvýšenou teplotu těla, nemá nasazenou ochranu obličeje a nevydezinfikovala si ruce.

A jak to vlastně funguje? Osoba, která chce vstoupit do takto zabezpečené oblasti vloží ruce pod dávkovač dezinfekce a následně se podívá do kamery, která zkontroluje zakrytí nosu a úst a změří tělesnou teplotu. Pokud je vše v pořádku, a zároveň dávkovač spustil dávku dezinfekčního roztoku, tak je umožněn průchod turniketem. 

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*