Infoservis

Uvést do pohybu sociální odpovědnost ve stavebnictví

Věříme, že každý jedinec na naší Zemi má jedinečnou možnost získávat finanční prostředky z aktivit, které ho naplňují, a které miluje. Věříme, že tuto možnost mají i lidé, kteří do života vstupují s vrozeným hendikepem. S hendikepem, který my však nevnímáme jako pomyslnou bariéru, ale jako potenciál, který v rámci projektu Malujeme nový život můžeme naplnit.

Posláním nově spuštěného projektu Malujeme nový život je poskytovat hendikepovaným jedincům nový, lepší a kvalitnější život zásluhou prostého tahu štětce, díky kterému stavební firmy dávají do pohybu svou sociální odpovědnost a ovlivňují osudy lidí.

Pro stavební firmy

Začněte díky jedinečným dárkům pro investory novostaveb naplňovat svou sociální odpovědnost (CSR). Nákup obrazu do novostavby jako dárek pro investora není jen další položkou v rozpočtu dumu či CSR náklad, ale silný marketingový a HR nástroj, který stojí za to využívat. Téma CSR je důležitým faktorem při rozhodování o nákupu pro více jak 75 % veřejnosti a ochotu připlatit si za produkt projevily dvě třetiny obyvatel v České republice. Při hledání zaměstnání je odpovědnost firmy, ať už sociální, nebo ekologická, klíčovým aspektem až pro 85 % lidí.

Odběr obrazů zatím nekompenzuje náhradní plnění dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Více informací naleznete na stránkách www.malujemenovyzivot.cz

-jik-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*