Infoservis

Velká kniha sádrokartonu od Rigipsu

Rigips vydává aktualizovanou verzi Velké knihy sádrokartonu, která je souhrnným podkladem pro správný návrh konstrukce suché výstavby. Kniha je určena především pro projektanty a profesionály, pro které je nezbytným pomocníkem při provádění a kontrole sádrokartonových konstrukcí Rigips.

Velká kniha sádrokartonu 2021 (VKS) je výjimečná nejen svým formátem (A4 orientovaná na šířku), který poskytuje dostatek místa pro uvedení přehledných informací vždy na dvoustraně, ale také v jejím sumárním objemu dat. Vše je uspořádáno v přehledných tabulkách se všemi potřebnými informacemi pohromadě.

Kniha přináší informace o pojmech, značeních desek i konstrukcí, základní metodiky pro připevňování břemen, řešení kvality povrchů finální povrchové úpravy. Před každou kapitolou najdete přehled konstrukcí, který Vám přesně napoví umístění požadované konstrukce.

Tištěnou podobu VKS je možné objednat online za 770 Kč včetně DPH nebo si stáhnout jednotlivé kapitoly v PDF formátu na www.rigips.cz/vks. Kniha je zároveň k nahlédnutí přes Selektor Rigips.

Co nového VKS 2021 přináší?

Kniha dostala nová či aktualizovaná obsahová data nejen v oblasti akustiky, statiky a požární odolnosti, ale také s ohledem na nové řešení konstrukcí a materiálů. Naleznete zde například nové řešení protipožárních obkladů dřevěných konstrukcí, aktualizované skladby dřevostavebních konstrukcí, akustické konstrukce zaměřené na vnitřní pohltivost a mnoho dalšího. Nedílnou součástí knihy je i kapitola s detaily konstrukcí, které zrovna na své stavbě řešíte. Pokud byste i přesto potřebovali další detaily v jiných formátech, jsou k dispozici na webu Rigips v příslušné sekci CAD výkresy.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*