Infoservis

Viega zve na ISH ve Frankfurtu nad Mohanem

Stále v obložení: kolem pracovního stolu na stánku Viega bývá neustále plno. I letos si zde návštěvníci stánku mohou prohlédnout a rovnou i vyzkoušet nové produkty pro potrubní rozvody (Foto: Viega)

11. – 15. březen letošního roku bude patřit nejenom celosvětově proslulé výstavě ISH ve Frankfurtu nad Mohanem, ale také společnosti Viega. Ta zde představí mnohá nová systémová řešení pro oblasti předstěnové, odvodňovací a instalační techniky.

„Pro všechny novinky, které na ISH představíme, platí, že dělají instalace snazšími, ekonomičtějšími, bezpečnějšími a tím zpříjemňují řemeslníkům, investorům a uživatelům jejich každodenní život“, říká Dirk Gellisch, člen představenstva vedení společnosti Viega.

Důraz byl při vývoji kladen zejména na oblast předstěnové techniky. Rovněž budou představeny inovace pro potrubní rozvody, nová produktová řešení pro odvodnění sprch lícujících s podlahou a systémy protipožární ochrany. Důležitým tématem bude také kvalita pitné vody.

Viega patří se svými vice než 4 500 zaměstnanci a portfoliem čítajícím přes 17 000 produktů k jednomu z vedoucích inovátorů v oblasti sanitární a instalační techniky. To jistě potvrdí i novinky, které budou na světoznámém veletrhu ISH k vidění. Expozice bude připravena v hale 4.0 na stánku A44/B44/B46. Na místě bude k dispozici neustále i team Viega z Česka a Slovenska, který návštěvníky expozicí rád provede.

Klíčová slova:

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*