Infoservis

Vzdělávání v Baumit Akademii

Baumit Akademie je unikátní program vzdělávání, zahrnující nejen soubor odborných krajských konferencí s aktuálními tématy, které jsou určeny pro projektanty, architekty, investory a odborníky ze stavební praxe, ale také řadu dalších regionálních seminářů, které jsou zaměřené na zpracovatele stavebních materiálů. Jde i o skvělou příležitost pro setkání profesionálů, výměnu nejnovějších poznatků a konzultaci svých vlastních zkušeností s předními odborníky z oboru.
 baumit-akademie
Téma konferencí Baumit Akademie 2017 je „Získejte nový pohled na navrhování fasád“. Účastníkům bude představena BIM – technologie, moderní a efektivní proces tvorby stavebního projektu, jehož potenciál lze využít v celém životním cyklu budovy – od návrhu přes výstavbu až po její používání. Budou seznámeni s aplikacemi, které jim usnadní výběr fasádních systémů či kreativních povrchů a zrychlí proces rozhodování investora, s produktovými novinkami pro oblast fasád a s nejnovějšími změnami dle nové požární normy. Tato témata přivítají především projektanti, architekti, investoři a odborníci ze stavební praxe. V Praze proběhnou konference rovnou dvě, a to v únoru a březnu, a dále bude možné se přihlásit na únorové konference v Brně, Hradci Králové, Liberci, Českých Budějovicích, Ostravě a Plzni. Konkrétní termíny, podrobný program konference a možnost přihlásit se naleznete na webové stránce www.baumitakademie.cz. Účast na krajských konferencích je bezplatná.
baumit-akademie-2
Regionální semináře Baumit
Cílem společnosti Baumit je dodávat prvotřídní materiály a špičková řešení. Proto jí také záleží na tom, aby byly následně bezchybně zpracovávány. Pro realizační firmy a drobné zpracovatele jsou tedy připraveny regionální semináře. Zpracovatelům poskytují technické informace a technologické postupy zpracování materiálů Baumit pro fasády, omítky, potěry a pro oblast lepení obkladů a dlažeb. Na závěr získá každý účastník certifikát o účasti a protokol o zaškolení. Semináře pro zpracovatele se konají po celé republice a jejich témata, termíny a možnost přihlásit se naleznete na webové stránce www.baumitakademie.cz.
 
3-logo-baumit

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*