Infoservis

Webinář: Akustická řešení střech ISOVER pro halové stavby

Základním prvkem lehkých akustických střech Isover ROOF ACOUSTIC je perforovaný trapézový plech

Výrobní i sportovní haly byly dříve velmi často z akustického hlediska špatně navrženy a je s tím řada problémů. ISOVER v současnosti nabízí efektivní řešení pro novostavby i rekonstrukce, kdy se střešní konstrukce stává velkým akustickým pohlcovačem hluku.

24.6.2022 od 10:00 do 11:00 
LIVE STREAM – ZDARMA
Registrace ZDE

Pro novostavby se využívá střešní konstrukce ISOVER ROOF ACOUSTIC z nosného perforovaného trapézového plechu s minerální pohltivou výplní vlny. Kromě výborné akustiky tj. činitele zvukové pohltivosti alfa w = 0,7 toto řešení dosahuje i požární odolnosti REI 45.

Pro rekonstrukce ISOVER ve spolupráci s firmou Kovové profily nově nabízí lehký podhled ISOVER ROOF ACOUSTIC CEILING z nízkého z perforovaného trapézového plechu s nejlepším činitelem zvukové pohltivost alfa w = 1,0.

Pro obě konstrukce byly zpracovány na UCEEB (Universitním centru energeticky efektivních budov) akustické studie, kdy je nové řešení porovnáváno s dnes běžně používaným. Architekt, projektant nebo akustický specialista tak přesně ve variantách zjistí, o kolik dB klesne vlivem použití nové konstrukce hladina akustického tlaku, či o kolik se zkrátí doba dozvuku a tím se zlepší srozumitelnost řeči. Hodnoty jsou to až překvapivé.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*