Infoservis

Webinář: Jak rekonstruovat hydroizolaci plochých střech a balkonů

Zveme vás na webinář Weber, který je zaměřený na téma uplatnění materiálů s kritérii pro životní prostředí ve stavebnictví a jejich využití ve veřejných zakázkách. Společně se pokusíme nalézt odpovědi na otázky, kdy a proč takové materiály používat.

Webinář věnujeme především problematice dožívajících hydroizolací plochých střech a porušenou či nefunkční izolací balkonů, do kterých zatéká. Ukážeme možnosti generální nebo i lokální rekonstrukce původních izolací na plochých střechách, provedených z asfaltových pásů nebo z folií měkčeného PVC. Dále se v pořadu budeme zabývat i novými izolacemi na balkonech/terasách, trpících zatékáním a následným odmrzání betonové mazaniny a položené dlažby. Přiblížíme divákům pak i moderní technologie aplikované za studena, formou vrstvených, vzájemně provázaných polyuretanových nátěrů.

Webinář Weber vysíláme živě v pátek 16. 4. 2021 od 10:00 do 11:00 hodin zde: https://youtu.be/iyCyWQKIxY8

Účastníci diskuse:
Petr Müller (Weber) nám přiblíží, co jsou to vlastně ploché střechy a jaké typy technologií se používají. Vladimír Janko (Mainstone) a Lukáš Pechar (Weber) nám pak sdělí své zkušenosti z praxe a seznámí nás s dalším využitím a uplatnění těchto technologií.

Tento pořad je možné sledovat kdykoliv zpětně.

Zdroj: tisková zpráva

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*