Infoservis

Za nákup chytré omítky – chytré hodinky

Využijte jedinečné nabídky pro stavitele a vybírejte a nakupujte fasádu s chytrým bonusem. Při nákupu 10 ks kbelíků (300 kg) chytrých pastovitých omítek v termínu. Vybírejte fasádu chytře.

Od 9. září do 10. října nakupující získá chytré náramkové hodinky limitované edice. Prodejní akce je časově omezená, na rozdíl od nadčasové kvality chytrých omítek Weber.
Co to je chytrá omítka?
Pastovitá omítka s jedinečnými vlastnostmi díky moderním technologiím, které zaručují, aby byla omítka stále čistá, pevná a dlouhodobě krásná a pro investora bezproblémová. Díky použití chytrých omítek se mnohonásobně snižuje riziko tzv. „zelenání fasád“. Chytré omítky se vyrábí v široké paletě barevných odstínů!
Chytré akční omítky Weber:
Weberpas extraclean active: samočisticí úprava, fotokatalytický efekt, dýchá.
Weberpas aquaBalance: stále suchá a čistá, živé a neblednoucí barvy, s vlákny, proto pevná a odolná.
Weberpas extraClean: odpuzuje vodu a nečistoty, obsahuje ochranné kapsle proti řasám, v tradičních oblíbených odstínech.
Do akce se započítává pouze nákup jednoho typu omítky, jedné barvy, a jedné zrnitosti na jedno závozové místo. Sledujte pravidla na www.chytreomitky.cz
Bližší informace o chytrých omítkách a této časově limitované akci získáte na stránkách www.chytreomitky.cz nebo www.weber-terranova.cz nebo na nebo u prodejců stavebních materiálů.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*