Technologie

Industrial area NP v Ostravě se opět rozroste

Stavební společnost HSF System realizuje výstavbu další haly v ostravské průmyslové zóně Industrial area NP.

Nová hala NP4, na ploše 5000 m2 s administrativní vestavbou 2000 m2, je součástí průmyslového areálu Industrial area NP v Ostravě-Porubě, jehož výstavba začala v polovině roku 2017. Projekt se zatím staví spekulativně bez konkrétního nájemníka, ale již probíhají jednání s několika zájemci o dlouhodobý pronájem. Cílem je nabídnout finální prostor v nejvyšší kvalitě, připravený nájemcům na míru podle jejich specifických požadavků a nároků.

Ostravský průmyslový park o rozloze 30 000 m2 nabízí nájemcům atraktivní lokalitu, velmi dobré napojení na páteřní komunikace a dobrý přístup k městské hromadné dopravě. Zóna se nachází v těsné blízkosti jedné z hlavních ostravských komunikací, ulice Rudné, která spojuje Ostravu s městy u polských hranic a s dálnicí D1. Od centra města je vzdálena 12 km, z dálnice je to pak 5 km. Cesta autem či MHD do centra města trvá zhruba 15 minut.

V současné době poskytuje zóna Industrial area NP, která je dobrým příkladem ideální revitalizace brownfieldové plochy, zázemí místním i nadnárodním klientům v halách o celkové ploše přibližně 12 000 m2. Každému klientovi se individuálně věnuje tým zkušených architektů, projektantů a stavebních odborníků.


Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*