Technologie

Klasika Hyundai H-1 se neustále zlepšuje

Modelová řada H–1 nabízí vysoký jízdní komfort, praktičnost i objemný zavazadelník. Vyvážené proporce jsou rovněž výborně doplněny funkčními detaily, které zdůrazňují dynamiku a schopnosti vozu H-1. Hyundai poskytuje záruku 5 let bez omezení kilometrů, 12 let na prorezavění karoserie a 5 let záruky na lak.

Systém prakticky uspořádaných posuvných dveří na obou stranách a křídlové zadní dveře umožňují snadnou manipulaci se zbožím, komfortní, praktický a prostorný interiér zase zajistí pohodlí na dlouhých cestách. Hyundai H-1 ale zaujme i moderně pojatým exteriérem. V nabídce je například sedm barev karoserie a zákazníci si navíc mohou vybrat dvoubarevný vnější design.

Variabilní přeprava

Hyundai H-1 zahrnuje verze pro přepravu až osmi osob a nabízí velkorysý vnitřní prostor přístupný širokými bočními dveřmi pro snadnou manipulaci s nákladem nebo nastupování a vystupování cestujících na zadních sedadlech.

Objem nákladového prostoru skříňové verze H-1 Van sahá od 2511 litrů u verze se dvěma řadami sedadel do 4426 litrů u verzí se dvěma nebo třemi sedadly. U osobní osmimístné verze H-1 Tour je pak k dispozici zavazadlový prostor o objemu 842 litrů.

Motory na výběr

Modelová řada Hyundai H-1 je k dispozici ve třech různých výkonových verzích vznětových motorů. Osobní verze H-1 Tour je nabízena s jednotkou 2.5 A2-VGT, poskytující nejvyšší výkon 170 k/125 kW, a to ve spojení s pětistupňovou samočinnou převodovkou.

Alternativou jsou ještě další dvě výkonové varianty motoru 2.5 A2-WGT v kombinaci s šestistupňovou mechanickou převodovkou. Standardní verze má výkon 116 k/85 kW a výkonnější varianta nabízí 136 k/100 kW. Všechny motory splňují emisní normu Euro 6c. Stejná paleta motorů je nabízena také pro užitkové verze H-1 Van.

Pro větší komfort

Barevné provedení interiéru je k dispozici ve dvou odstínech šedé nebo béžové, čalounění pak ve dvou verzích tkaniny nebo v pravé kůži. Na pozici řidiče najdete sloupek řízení nastavitelný výškově i podélně.

Ještě vyšší úroveň jízdního komfortu pak poskytují nové funkce vyhřívání a odvětrávání pro sedadlo řidiče a vyhřívání pro přední sedadlo spolujezdce. Kromě toho může být obraz zadní kamery zobrazován na ploše vnitřního zpětného zrcátka.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*