Technologie

Křídlové dveře splývající se stěnou

Společnost Scrigno – výrobce stavebních skrytých pouzder pro posuvné dveře a okna – představuje křídlo Battente Cinquanta, křídlové dveře splývající se stěnou. Tradiční a zároveň moderní díky minimalistickému designu a individuálním úpravám podle přání zákazníka. Vhodné do bytových interiérů, které chtějí držet krok s nejnovějšími designovými trendy.

„Křídlo Battente Cinquanta doplňuje řadu ScrignoTech, která vychází z dvacetileté zkušenosti společnosti Scrigno a je přímo určena pro oblast stavebnictví. Tato řada v sobě odráží strategii společnosti Scrigno, která směřuje k vytváření unikátních kolekcí, je synonymem špičkového provedení, dlouhé životnosti a kvalitních řešení, a to jak z estetického, tak i z materiálového hlediskazí místa v souladu se vkusem a požadavky na bydlení každého jednotlivce,“ říká Francesco Bigoni, CMO společnosti Scrigno Group.

„Vybrat si výrobek Scrigno tedy znamená utvářet neobyčejné prostory a správně dimenzovat průchozí místa v souladu se vkusem a požadavky na bydlení každého jednotlivce,“ dodává.

S moderním vzhledem

Křídlo Battente Cinquanta dodá klasickým křídlovým dveřím současný moderní vzhled tím, že kamufluje jejich tvar plynulým přechodem mezi dveřmi a okolní stěnou. Systém bez obložkové zárubně se stěnou splývá a čisté, esenciální linie mu dodávají stále aktuální minimalistický vzhled.

Skládá se ze stavebního pouzdra z neopracovaného extrudovaného hliníku a z dýhované desky o tloušťce 50 mm. Systém je navíc ideální pro řádnou instalaci a montáž do jakékoliv stěny na sádrokarton nebo na omítku, ve které nevytvoří praskliny.

Zaujme barevností

Výrazné barvy a osobitý vzor: jsou jedněmi z nepostradatelných prvků zařízení bytu pro rok 2019. Skvělou zprávou pro milovníky teplých tónů je, že Pantone Color InstituteTM prohlásil barvu Living Coral barvou roku 2019. Jde o zářivou, ale diskrétní korálovou barvu, která každé místnosti dodá nádech retro stylu.

Na Pinterestu se mimo jiné o 45 % zvyšuje vyhledávání interiérů v barvě hořčice, což podle zprávy této sociální sítě řadí barvu vzhledem k preferencím uživatelů mezi současné trendy v designu interiérů. Mimo jiné, podle WGSN (trend forecasting), vstoupila do bytů i matná černá, která se již osvědčila ve světě módy a make-upu.

V záři reflektorů se ocitly také geometrické motivy, dekorativní trend, který razí různí návrháři a který se nejvíce uplatňuje na tapetách. Ty se v posledních letech vrátily opět do módy a to nejen v jemných vzorech, ale i s výraznými a přírodními motivy.

Individuální kreativita

Pro toho, kdo chce držet krok s dobou a žít v inovativním prostředí, je Battente Cinquanta spojencem díky své extrémní všestrannosti a nekonečnému množství individuálních úprav. Uživateli umožní dát průchod své kreativitě a definovat místnosti v bytě tak, aby odrážely jeho moderní osobnost.

Dveřní panel opatřený primerem může být natírán, lakován nebo polepen tapetou. Původně jen funkční prvek tak získá zcela novou estetickou hodnotu. Necháte-li se inspirovat módními trendy, dveře se promění v pravý bytový doplněk.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*