Technologie

Minutová oprava výmolů na silnicích

Výrobce stavební a manipulační techniky JCB představil novinku, která zvládne opravit jeden výmol v silnici za rekordních osm minut. Pothole Pro je kombinovaný stroj zvládající hned tři složité úkony naráz, čímž značně zefektivňuje celý proces opravy silnici.

JCB Pothole Pro je jedinečné řešení 3 v 1, které je speciálně navrženo k efektivnímu, ekonomickému a trvalému vyřešení případných oprav nebo velkých obnovovacích operací.

Protože je dodáván s nástavci pro stříhání, ořezávání a čištění, není třeba žádné další speciální vybavení nebo další pracovní síla, což vám ušetří čas i peníze. A s typickým výmolem opraveným za osm minut, proč dělat kompromisy ohledně rychlé opravy, která nevydrží, když můžete mít rychlou a trvalou? Jediné, co musíte přidat, je dehet.

Je vybavený řezačkou na přesné ohraničení opravovaného místa, frézou na vyřezávání starého asfaltu (který rovnou vysype do přistaveného náklaďáku) a rotačním kartářem na dočištění opravované plochy. Pak už stačí, aby nastoupila asfaltovací četa a na opravované místo položila nový povrch.

Za jedinou směnu zvládne Pothole Pro připravit až 250 m2 plochy, díky čtyřkolovému podvozku se sám zvládne přesouvat od výmolu k výmolu rychlostí až 40 km/h.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*