Technologie

Nová malta HELUZ SIDI a překlad HELUZ FAMILY 3in1 nosný

Malta HELUZ SIDI umožňuje pracovat najednou na delší ložné ploše, protože čas pro pokládku cihel je deset minut a během dalších pěti minut se poloha cihly může ještě upravovat.

Společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s. představila dvě zásadní novinky. V obou případech se jedná o řešení pro nízkoenergetickou a pasivní výstavbu: HELUZ SIDI je předem připravená silikátovědisperzní malta pro tenkovrstvé zdění, která zjednoduší a urychlí výstavbu. Překlad HELUZ FAMILY 3in1 nosný je druhou generací roletového a žaluziového překladu s integrovanou, ale vyjímatelnou tepelnou izolací. O novinkách společnosti HELUZ hovoříme s obchodním a marketingovým ředitelem firmy Ing. Petrem Stejskalem.

  • Na veletrhu For Arch jste představili novou maltu HELUZ SIDI. Co vás vedlo k jejímu vývoji?

V dnešní době se vyrábějí stále nové sofistikované materiály, jejichž omezením bývá náročnější aplikace. Ta se nesetkává vždy s odpovídající kvalitou práce na stavbách. Zadáním pro vývojový tým společnosti HELUZ jsou proto materiály a stavební postupy, které při stejných nebo vyšších užitných vlastnostech výsledného díla znamenají pro stavbaře zrychlení a zjednodušení práce.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*