Technologie

Závory vyvinuté na míru středoevropskému trhu

Společnost Hörmann, přední evropský výrobce dveří, vrat a vjezdových bran, přichází s novou generací vjezdových závor vyvinutou speciálně pro střední Evropu. Jejich cena je postavena tak, že jsou velmi dobře prodejné na českém trhu.

Tyto závory jsou plně kompatibilní se systémovým řešením ovládání a v nabídce firmy Hörmann je zákazníci naleznou pod označením SH 50 a SH 100. Jsou vhodné pro komplexy bytových domů i pro nejrůznější zemědělské a průmyslové areály, v nichž je příjezd korigován právě závorami.

Cenově výhodnější závora SH 50 umožňuje až 500 cyklů během 24 hodin a její celková životnost je garantována na životnost až 1 000 000 otevření. Typ SH 100 má garantované cykly až 1000 otevření za den a celkovou životnost 2 000 000 otevření. Zároveň umožňuje rozšíření o celou řadu modulů, například placené parkování, rozpoznávání SPZ při vjezdu a výjezdu a lze je obohatit kompletním sortimentem příslušenství, která jsou v tomto segmentu obvyklé.

Závory obou typů jsou vhodné pro komplexy bytových domů i pro nejrůznější zemědělské a průmyslové areály, v nichž je příjezd korigován právě závorami. Lze je snadno integrovat do stávajících systémů i do požárních signalizačních zařízení. Funkční vzorky obou typů závor je možno shlédnout ve vzorkovně společnosti Hörmann ve Středoklukách u Prahy. Informace o nich poskytnou rovněž autorizovaní prodejci značky Hörmann.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*