Zajímavé stavby

DOMOPLAN vstupuje na srbský rezidenční trh

Další expanze na jih Evropy. Po představení rezidenčního projektu na předměstí chorvatského Záhřebu zkraje roku se mezinárodní developerská společnost DOMOPLAN ze skupiny FIPOX rozšiřuje také na srbský trh. V Bělehradu začne od nového roku stavět rezidenci Arboleda, která se s více jak půlmiliardovou investicí zařadí mezi nejluxusnější rezidenční stavby hlavního srbského města. Arboleda se 49 byty vznikne v blízkosti centra srbské metropole, v těsném sousedství lesoparku Zvezdara. 

Vstup na srbský nemovitostní trh je dalším dlouhodobě plánovaným krokem ve strategickém rozvoji společnosti DOMOPLAN a celé skupiny FIPOX. Své dlouholeté zkušenosti s rezidenční výstavbou v Česku chce DOMOPLAN uplatnit také v hlavním městě Srbska. „Od místních bělehradských úřadů jsme obdrželi všechna potřebná povolení, abychom se v prvním čtvrtletí roku 2024 mohli pustit do výstavby,říká o rezidenčním projektu Arboleda Tomáš Vavřík, majitel a zakladatel společnosti DOMOPLAN.

„Srbsko je tak další zemí, kde se DOMOPLANu podařilo vstoupit na trh prémiové rezidenční výstavby. Chceme ukázat naše know-how a postavit komornější rezidenci butikového stylu, která se bude od ostatních tohoto typu v Bělehradu odlišovat. A to jak svým luxusním provedením s využitím špičkových materiálů, tak i unikátním umístěním,“ rozvádí dále záměry společnosti DOMOPLAN Tomáš Vavřík.

Chcete číst dále?
Zaregistrujte se zcela zdarma a získejte přístup ke všem článkům.

Máte účet? Přihlaste se

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*