Ekonomika

HSF System hlásí dostatek zakázek a chystá developerské projekty

Česká stavební společnost HSF System rozšířila kapacitu stavebních středisek a připravuje bytové i developerské projekty v Česku i na Slovensku.

Stavební společnost HSF System se sídlem v Ostravě má za sebou, navzdory koronavirové situaci, čtvrtý nejúspěšnější rok ve své 20leté historii, a to jak z hlediska obratu, tak i hospodářského výsledku.

„Letos kromě generálních dodávek již nasmlouvaných projektů připravujeme tři bytové projekty v Ostravě a tři průmyslové projekty na Slovensku v Žilině, Senci a Prešově ve spolupráci s naší dceřinou společností,“ říká Jan Hasík, ředitel společnosti HSF System, a dodává: „Také jsme od letošního roku zřídili a dále rozvíjíme nové stavební středisko v Praze.“

V roce 2021 spustila ostravská stavební společnost ostrý provoz nového systému řízení výroby, který přispěje k digitalizaci, a ještě více zefektivní samotnou realizaci stavebních projektů.

„Zakázkový kalendář se nám daří úspěšně plnit i v letošním roce. V současné době máme pro tento rok zaplněny kapacity přibližně z 80 %, což je výborný výsledek,“ říká Tomáš Hess, obchodní ředitel společnosti HSF System.

HSF System v roce 2021 například realizuje výstavbu prodejny nábytku ASKO v Havířově, nový areál pro společnost DMHermes v Krnově, administrativně-skladový areál pro společnost Démos trade v Liberci, dokončuje sklad pro lékárenský velkoobchod Phoenix a pokračuje v realizaci tělocvičny pro základní školu ve městě Hrob.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*