Infoservis

Babí léto v BAUMITU

Baumit StarTrack X1

Baumit StarTrack X1 – revolučně rychlé kotvení

Plánujete zateplení domu? Využijte unikátní novinku letošního roku pro kotvení izolačních desek — nastřelovací kotvu Baumit StarTrack X1. Kotva je umístěna pod izolační vrstvou a zajišťuje zvýšenou přídržnost izolantu k podkladu a navíc nevytváří bodové tepelné mosty, které je možné vidět v podzimních měsících na fasádách kotvených klasickým způsobem — hmoždinkami.

Nastřelovací kotvy Baumit StarTrack X1 jsou určeny pro kotvení všech izolačních desek Baumit open, Baumit StarTherm a Baumit EPS-F na železobetonové podklady novostaveb. Přesvědčte se o nejrychlejším způsobu hmoždinkování, a přesto bezpečném a spolehlivém řešení v aplikačním videu.

Baumit open – zateplení, které dýchá

Využijte jedinečné nabídky a zateplete si svůj dům vysoce prodyšným zateplovacím systémem Baumit open! Izolační desky open jsou opatřeny sítí otvorů, které procházejí celou tloušťkou desky a tím umožňují vodní páře volný průchod do exteriéru bez vzniku nežádoucí kondenzace a při zachování vynikajících tepelněizolačních vlastností. Všechny komponenty jsou sladěny tak, že vytváří zdravé vnitřní prostředí v zimním i letním období.

Nenechte si ujít jedinečnou nabídku a získejte unikátní desky Baumit open za cenu klasických neděrovaných polystyrenových. S aplikací Vám pak pomůže připravené aplikační video s jednotlivými kroky.

Systémová řešení pro obnovu fasádobnovte zašlou krásu vašeho domu

Objevují se Vám na fasádě trhliny nebo podklad sprašuje, případně pískuje? Byla fasáda napadena řasami nebo jen zašpiněna prachem a pylem? V oblasti obnovy fasády nabízíme komplexní systémová řešení, která obnoví zašlou krásu celého domu. Vyberte si ten pravý speciální nátěr pro ošetření podkladu před nanášením fasádní barvy.

Baumit Baumacolkompletní systémy podlahových skladeb

Balkon, terasa, podlaha s podlahovým vytápěním nebo jen renovace starých obkladů? V rámci systému Baumit Baumacol nabízíme kompletní řadu výrobků — od přípravy podkladu přes vyrovnávací hmoty, hydroizolační stěrky, lepicí malty až po spárovací hmoty. Navíc můžete za každý nákup získat spoustu zajímavých cen, tak Kupuj jako o závod!

Fasádní omítky a barvy do 120 minutVyužijte naší expresní výroby!

Objednat fasádní omítky a barvy v režimu 120 minut lze v pracovní dny od 7.00 do 13.00 hodin. Maximální hmotnost jedné objednávky je 500 kg a podmínkou je vlastní odběr ve výrobních závodech Brandýs nad Labem, Modřice nebo Dětmarovice. Radost Vám ale udělají probarvené fasádní omítky a barvy podle Vašeho výběru v jakémkoliv odstínu ze vzorníku Baumit Life.

-red-

Přidejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*